Barszcz Sosnowskiego to problem wielu miast i gmin. Walka z tą groźną rośliną jest trudna i wymaga sporych nakładów finansowych. Nasze miasto w 2016 roku zebrało dokładną informację o występowaniu barszczu na terenach Kołobrzegu. W tym roku barszcz jest usuwany. Wymaga to wykonania trzykrotnych oprysków chemicznych, wykoszenia roślin i ich utylizacji. Pierwszy etap miał miejsce w połowie czerwca. Drugi etap rozpocznie się w najbliższy weekend, a trzeci około 20 sierpnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze