Aktualności

Poniedziałkowe zażalenie Barbary Aściukiewicz na postanowienie Sądu Okręgowego zostało oddalone. Oznacza to, że kandydatka PiS-u do Rady Powiatu będzie musiała przeprosić starostę Tomasza Tamborskiego za słowa o „okradaniu" Zespołu Szkół Morskich.
Na podsumowaniu swojej kampanii wyborczej Maciej Bejnarowicz przypomniał tzw. „Szóstkę Bejnarowicza" czyli proponowane zmiany dla miasta i mieszkańców.
W najbliższy piątek 19 października o godz. 17:00 w Muzeum „Patria Colbergiensis" mieszczącym się w piwnicach miejskiego ratusza, odbędzie się wernisaż wystawy zatytułowanej „Drogi do niepodległości".
W najbliższą sobotę drużyna Kotwicy Kołobrzeg w ramach XII kolejki trzecioligowych rozgrywek podejmie na własnym obiekcie zespół KP Starogard Gdański
Agnieszka Rylik wylicytowała na aukcji charytatywnej możliwość zrobienia materiału video, który opublikujemy na naszym portalu.
Na ostatniej, podsumowującej kampanię wyborczą, konferencji, Anna Mieczkowska prosiła mieszkańców o udział w wyborach 21 października. - To wtedy zdecydujecie o przyszłości; swojej i tego miasta – mówiła kandydatka na prezydenta „Kołobrzeskich Razem".
Firma Turystyczno Przewozowa TRANSFER zaprasza na "Mikołajki w Berlinie". W programie zwiedzanie największego Weihnaschtmarkt w Berlinie. Szczegóły poniżej.
49-letni mieszkaniec Kołobrzegu został zatrzymany za znieważenie policjantów w trakcie prowadzonej interwencji. Za swój czyn 49 – latek trafił do aresztu.
Rusza kolejna edycja akcji "Wielkie sadzenie roślin". Akcja ta organizowana jest przez kołobrzeski magistrat od 2009 w ramach Kampanii Informacyjno - Edukacyjnej Zielony Kołobrzeg. Jak co roku udział w tym ekologicznym evencie wezmą przedszkolaki oraz uczniowie kołobrzeskich szkół podstawowych.
Już 21 października czyli za kilka dni kołobrzeżanie wybiorą nowych radnych. W środę odbyła się uroczysta sesja podczas której podsumowano mijającą, dokładnie 16 listopada, kadencję. Nie obyło się bez wzruszeń, były też podziękowania i...przeprosiny.
Kołobrzeska Izba Gospodarcza ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych przedsiębiorców na X jubileuszowy już Bal Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej, który odbędzie się dnia 27 października o godz.18.00 w Hotelu HOTEL AQUARIUS SPA***** przy ul. Kasprowicza 24 w Kołobrzegu. Szczegóły poniżej.
Podziękowania dla mieszkańców i prośba o oddanie głosu na KWW Jacek Woźniak – to już ostatnia konferencja wyborcza kandydata na prezydenta. - Zrobimy wszystko, aby was nie zawieść – mówił Woźniak, podsumowując kampanię wyborczą. Więcej w naszym materiale video.   
500 zł dla każdego nowo narodzonego kołobrzeżanina to kolejna propozycja wyborcza Anny Mieczkowskiej. Na swojej konferencji kandydatka mówiła również o zwiększeniu ilości miejsc w kołobrzeskim żłobku.
Chodzi o sprawę z początku sierpnia tego roku, kiedy to ze stojaka w centrum miasta zniknął rower wart 1600 złotych. Powiadomiono policję. Mundurowi niedawno wpadli na trop złodzieja. Podejrzewali, że kradzieży mógł się dopuścić 39-letni kołobrzeżanin.
Międzynarodowy Dzień Osób Starszych to święto ustanowione 14 grudnia 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ obchodzone corocznie w październiku. Dzień Seniora obchodzony jest w kilku wariantach na poziomie globalnym i lokalnym: poza Międzynarodowym Dniem Osób Starszych, 20 listopada obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Seniora, a 20 października Europejski Dzień Seniora.
Łukasz Mielnikiewicz