http://www.villa-nieruchomosci.pl/

Aktualności

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczyna się kolejny etap przebudowy dróg w strefie uzdrowiskowej. Są to pracę związane z remontem ulicy Towarowej. Jak poinformował kołobrzeski magistrat w pierwszej kolejności wykonawca rozpocznie demontaż torów kolejowych na odcinku od portu do ulicy Zdrojowej. Tym samym ulica Towarowa zostanie całkowicie zamknięta.
Mała świetlica w Czerninie ledwo pomieściła mieszkańców gminy Dygowo, którzy przyszli na zebranie protestacyjne przeciwko planowanej fermie bydła. „Stop fermie”, „Nie chcemy smrodu i much”, „Chcemy normalnie żyć” - to tylko niektóre z haseł, które mieli ze sobą protestujący.
Na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się festyn organizowany przez Akademię Piłkarską Kotwica. Impreza była połączona z turniejem piłkarskim Jantar Champion Cup w którym rywalizowało kilkanaście drużyn z całego województwa zachodniopomorskiego. Młodzi piłkarze walczyli o miano najlepszych w kilku kategoriach wiekowych.
Rodzice uczniów z kołobrzeskiej Szkoły Podstawowej nr 3 są zaniepokojeni kolejnym, nieudanym przetargiem na budowę sali przy tej placówce. Magistrat uspokaja – nie rezygnujemy, będziemy szukać dalej.
-Chcielibyśmy, aby wybory samorządowe rozstrzygnęły się przy urnach, a nie w mediach – mówił podczas konferencji poseł Marek Hok. To odpowiedź na pojawiające się od pewnego czasu publikacje na temat władz Kołobrzegu w gazetach i portalach należących do braci Karnowskich.
Ponad 60 pojazdów przez dwa dni ścigało się ulicami Kołobrzegu. Wszystko za sprawą I edycji Rajdu Kołobrzeskiego. Na ziemi powiatu kołobrzeskiego rajdowcy rywalizowali po raz pierwszy.
Lubisz się bawić, grać lub śpiewać? A może wolisz wcielać się w różne postacie i występować na scenie? Jeśli tak, to idealnie trafiłeś. Ognisko Pracy Pozaszkolnej zaprasza kołobrzeską młodzież na "Warsztaty Szantowe".
5, 8 miliona złotych dał jeden z pięciu licytujących za działkę przy ulicy Mazowieckiej. Chodzi o niespełna 1,5 hektara zlokalizowane naprzeciw wjazdu na ulicę Wielkopolską.
W Kołobrzegu zorganizowało go już po raz kolejny Stowarzyszenie "Serce Sercu" i Regionalny Szpital. Podziękowania dla samorządowców i przedstawicieli firm, za wspieranie działań stowarzyszenia, wręczyli przedstawiciele „Serce Sercu".
Na sprzedaż jest niesamowitych rozmiarów i urody palma feniks. To zadbana 45-letnia roślina. Ciągle się rozwija i w mieszkaniu nie ma już na nią miejsca. Wszystko przez 17 sporych i pięknych liści.
Zapraszamy do odwiedzenia gabinetu Rehabilitacji i Akupunktury mieszczącego się przy ulicy Kupieckiej 5c.
Okazją do spotkania i wspólnego świętowania było 25 –lecie parafii pw. Św. Michała Archanioła w Podczelu. Parafianie spotkali się na mszy świętej, którą odprawił ks. Biskup Krzysztof Zadarko, później odbył się festyn parafialny zorganizowanym na terenie ogrodu.
W ręce kołobrzeskich "pograniczników" wpadł 19-letni mieszkaniec powiatu koszalińskiego. Mężczyzna niszczył zaparkowane samochody, kopał w nie i wyrywał lusterka. Krewki młodzieniec został ujęty podczas rutynowego patrolu funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 19-latka Na razie nie są znane motywy mężczyzny. Strażnicy wezwali na miejsce policjantów, którym przekazali zatrzymaną osobę do dalszego postępowania.
Szymon Piekarski z Cigacic, okazał się najlepszym wędkarzem kolejnej edycji Ogólnopolskich Zawodów w Wędkarstwie Spinningowym "Salmo Parsęty". Impreza w ostatni weekend września odbyła się w Ząbrowie.
To kolejny pomysł zarządu piłkarskiej Kotwicy na poprawienie sytuacji finansowej klubu. Tym razem władze "Biało-niebieskich" będą zbierać pieniądze na cele statutowe stowarzyszenia. Ma im w tym pomóc 15 stacjonarnych skarbon, które już w ten weekend pojawiły się w punktach handlowych na terenie miasta. Akcja pod hasłem „ Złotóweczka dla Kotwicy” potrwa kilka tygodni. Wtedy też władze MKP podliczając zbiórkę poznają odpowiedź na pytanie czy kołobrzeżanie akceptują działania nowego zarządu i chcą oglądać w Kołobrzegu piłkę nożną na dobrym poziomie.
Już w najbliższy poniedziałek mieszkańcy gminy Dygowo chcą się spotkać i zaprotestować przeciwko planowanej w Czerninie fermie bydła. Obawy wzbudza nie tylko uciążliwość takiej inwestycji dla okolicznych zabudowań i miejscowości, ale również sam właściciel działki, który wg mieszkańców, jako Syryjczyk, może w przyszłości wprowadzić, na terenach dawnych PGR-ów, ubój rytualny.