Skuteczna walka ze zbędnymi kilogramami to wyzwanie dla wielu pań w różnym wieku. Jeszcze większym jest sprawienie, by starania niosły ze sobą nie tylko efekty, ale i dobrą zabawę. Do przekonania się, że jest to możliwe zaprasza SalsaFit, która oferuje taneczne zajęcia Zumba oraz autorski program Formuła S dla kobiet w wieku od 16 do 60 lat.

Już od dawna wiadomo, że ruch jest najlepszą drogą do zgubienia zbędnych kilogramów. Aktywność fizyczna nie musi oznaczać jednak monotonnych treningów, a może dostarczyć sporo znakomitej rozrywki. Pożyteczne z przyjemnym z pewnością połączymy decydując się na zajęcia z SalsaFit.
Do wyboru są dwie opcje: Zumba lub Formuła S.

Zacznijmy od tego, co znane, czyli Zumba. Treningi oparte są o proste do przyswojenia kroki tańców latynoamerykańskich i elementy aerobiku. Przy porywającej muzyce nad poczynaniami uczestników ćwiczeń czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Są oni nie tylko świetnymi tancerzami, ale pogodnymi ludźmi, którzy w fachowy i życzliwy sposób uczą tańca i dbają o przyjazną atmosferę.


Ale czym jest Formuła S? Formuła S Fitness to natomiast trening fitnessowy, zdecydowanie intensywniejszy, aczkolwiek zapraszamy również panie nie tylko te młode i wysportowane, ale też te dojrzalsze, które chcą poprawić kondycję. Trening ten upodobały sobie kobiety, które nie lubią zajęć choreograficznych. Tutaj nie ma układów do zapamiętania. Ćwiczenia są proste i instruktor zawsze pokazuje dwie opcje ćwiczenia – łatwiejsze dla początkujących, ale również dla tych pań, które nie mogą sobie pozwolić na wykonanie danego ćwiczenia ze względów zdrowotnych, np. podskoki, a także trudniejsze dla zaawansowanych.


W trwających 50 minut zajęciach uczestniczą przede wszystkim kobiety, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ujędrnić ciało, poruszać się i miło spędzić czas.


– Nigdy nie lubiłam chodzić do fitness clubów, gdyż nie mam już 20 lat i figury modelki. Krępowali mnie mężczyźni, którzy prężyli się podnosząc ciężary. W Salsa Fit jest zupełnie inaczej. Tutaj przychodzą same kobiety, w związku z tym czuję się jak ryba w wodzie. Co więcej, te zajęcia są pozytywnie uzależniające – początkowo chodziłam na nie raz w tygodniu, teraz jestem prawie codziennie – mówi pani Maria, jedna z uczestniczek treningów.

Zachęcająco działa również cena uczestnictwa w zajęciach. 10-tygodniowy kurs dostępny jest w dwóch wariantach: zajęć raz w tygodniu (100 zł) i dwa razy w tygodniu (180 zł).

Jednorazowe wejście to koszt 15 zł.

Nowe grupy ruszają od 18 września br.

Zapisy telefoniczne pod numerem 662 174 227.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.salsafit.pl lub fb https://www.facebook.com/salsafitzachodnio/