Podobno w rejonie jednej z kołobrzeskich podstawówek widziano mężczyznę w niebieskim, luksusowym aucie, który nagabywał uczniów zapraszając ich do środka. Podobno, bo wydarzenia nie udało się potwierdzić organom ścigania. Wiadomość żyje już jednak własnym życiem na internetowych forach, jak niegdyś ludzka wyobraźnia historią o czarnej wołdze, a policja apeluje; jesteś świadkiem, reaguj natychmiast, zapisz rejestrację i dzwoń.


Placówka, przy której doszło do incydentu zareagowała bardzo szybko. - Informację otrzymaliśmy od jednej z mam naszych uczniów, w piątek rano, jakąś godzinę po wydarzeniu – mówi Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz, dyrektorka SP nr 5 – Oczywiście powiadomiliśmy policję. W naszej szkole odbył się również apel i zajęcia z wychowawcami, którzy przypomnieli o bezpiecznych zasadach powrotu do szkoły. O sprawie poinformowaliśmy także rodziców.Patrolowi policji, który pojawił się w związku ze zgłoszeniem, nie udało się jednak odnaleźć dowodów na to, że incydent miał miejsce. - W takich przypadkach liczy się natychmiastowe działanie. Rodzic poinformował szkołę godzinę po zajściu; to po prostu znacznie za późno. Jeśli jesteś świadkiem reaguj tu i teraz, zrób zdjęcie, zapisz numery rejestracyjne i dzwoń po policję – mówi Tomasz Kwaśnik, rzecznik prasowy kołobrzeskiej policji.


Mimo braku dowodów na istnienie pedofila w luksusowym samochodzie, policja wzmogła patrole w okolicach ulicy Arciszewskiego. - Nie lekceważymy takich sygnałów – wyjaśnia Kwaśnik.

Tymczasem wiadomość o zdarzeniu szybko została rozpowszechniona i stała się przedmiotem spekulacji, rozważań i historii opowiadanych przez internautów na kołobrzeskich forach. Zupełnie jak w latach osiemdziesiątych, kiedy obiektem masowej wyobraźni była czarna wołga z tajemniczym kierowcą. - Nie ulegajmy masowej histerii. Bądźmy po prostu uważni i rozmawiajmy z dziećmi o kontaktach z obcymi – apeluje policja. (iws)

Komentarze  

+1 #1 Talia 2017-11-13 18:02
Tak się składa, że to ja zadzwoniłam do szkoły ponieważ słyszałam co wykrzykiwał mężczyzna z samochodu. Dokładne słowa, które zostały wykrzyknięte to "Hej! Szkoła wysłała po was samochód. Wsiadajcie!"
Odprowadziłam syna do szkoły, jednocześnie wyprowadzając psa. nie miałam przy sobie telefonu, kartki, długopisu, nawet okularów, przez które może bym odczytała rejestrację. Poniewaz mój syn chodzi do tej szkoły to absolutnie nie wymyśliłam zdarzenia. Zreszą na pewnych grupach na znanym portalu jeszcze jedna pani przyznała, że była świadkiem, a po południu jedna z mam mówiła, że jej córka tez widziała samochód z którego mężczyźni (tak mężczyźni) zaczepiali dzieci.) W trakcie rozmowy dyrektorka zapewniła mnie, że zawiadomi policję, co tez uczyniła. Również prosiłam by uczulono w szkole jak i w domach dzieci by absolutnie nie wsiadały do obcych samochodów. I gdyby sytuacja się powtórzyła (nie daj Boże) uczyniła bym to jeszcze raz. Błędem moim było to, że nie zadzwoniłam również na policję.
Cytować
+31 #2 Kaye 2017-11-13 18:22
Jak to się działo pod szkołą to trzeba było wejść do szkoly iść do sekretariatu i to zgłosić ew. kogoś na ulicy poprosić o zadzwonienie, zapamiętać rejestracje chociaź nawet czesc, marke samochodu itp. a tak nie ma nic i zgłoszenie po godzinie. Ludzie czy wy wogole myślicie?!
Cytować
+4 #3 wkurzony 2017-11-13 19:32
czy można zgłosić że media miejskie są pod pantoflem Gromka.Tydzień temu na tym portalu ukazała się sonda wyborcza,która znikneła po godzinie(pewnie wodzowi nie pasiły)Teraz wypowiedź Gromka z 10.11.2017 odnośnie sytuacji w MECu jest na portalu Miastokołobrzeg gdzie ludzie boją się krytykować bo muszą to robić prawie z wklejonym swoim zdjęciem ,lub jak coś jest nie po myśli gromkowców to działa cenzurka.Słuchałem Gromka co on plecie i zbierało mnie na wymioty,do tego ta arogancja i uniesiony ton na dziennikarzy.Panie Gromek,pan nie wiedział że prezes już kilkakrotnie zmienia w karierze MECu sposób swojego zatrudnienia?Proszę się cofnąć w czasie i sprawdzić kiedy został manadżerem i jaki miał kontrakt ,kto taki kontrakt mu ułożył i kto mu podpisał-może nie Pan?To kto?Pan nic nie wiedział ,ale się dowiedział.Pensja o której Pan nic nie wie ,to ja Panu podpowiem że 7tys brutto to mają świeżo mianowani przez prezesa kierownicy,a prezes nie zniży się do ich poziomu.Sprawdziłbym też może plotkę 120tys odprawy a nie 40tys może do tej 40ski doszły jakieś dodatki np.zaległy urlop w stylu RZEPLIŃSKI,bo ptaszki ćwierkają że z kasy MECu wypłynęło 120tys.Pozdrawiam NIEZALEŻNE MEDIA
Cytować
+4 #4 Talia 2017-11-13 19:42
Cytuję Kaye:
Jak to się działo pod szkołą to trzeba było wejść do szkoly iść do sekretariatu i to zgłosić ew. kogoś na ulicy poprosić o zadzwonienie, zapamiętać rejestracje chociaź nawet czesc, marke samochodu itp. a tak nie ma nic i zgłoszenie po godzinie. Ludzie czy wy wogole myślicie?!

Nie, to nie było pod szkołą. I proszę mnie nie obrażac. Ludzie, nie widzieliście, nie oceniajcie. Jak myslicie czy gdyby było dużo ludzi to ten gościu do tych dzieciaków w ogóle by się odezwał? Ludzie czy w y w ogóle myślicie? szłam w przeciwnym kierunku niż chłopcy i mijałam stojacy przy krawężniku duży samochód, dlatego gościu z samochodu mnie nie widział. I nie wymądrzajcie się na temat, o którym nie macie pojęcia. Dla mnie najważniejsze, że szkoła i rodzice zareagowali uczulając dzieci na to by nie wsiadały do obcych samochodów. I nie było to po godzinie, a po 15-20 minutach jak doszłam do domu. Poza tym samochód przy mnie odjechał.
Cytować
-9 #5 mama123 2017-11-13 20:18
No teraz powinien tam stac nieoznakowany radiowóz od 7 do 15:40. Gdzie ta policja? Dodam że rodzice powinni znac ten policyjny samochód....ww.
Cytować
-2 #6 Poinformowany 2017-11-13 20:40
Tak zgadza się, to była czarna Wołga ;)
Cytować
-3 #7 mecownik 2017-11-13 20:50
Cytuję wkurzony:
czy można zgłosić że media miejskie są pod pantoflem Gromka.Tydzień temu na tym portalu ukazała się sonda wyborcza,która znikneła po godzinie(pewnie wodzowi nie pasiły)Teraz wypowiedź Gromka z 10.11.2017 odnośnie sytuacji w MECu jest na portalu Miastokołobrzeg gdzie ludzie boją się krytykować bo muszą to robić prawie z wklejonym swoim zdjęciem ,lub jak coś jest nie po myśli gromkowców to działa cenzurka.Słuchałem Gromka co on plecie i zbierało mnie na wymioty,do tego ta arogancja i uniesiony ton na dziennikarzy.Panie Gromek,pan nie wiedział że prezes już kilkakrotnie zmienia w karierze MECu sposób swojego zatrudnienia?Proszę się cofnąć w czasie i sprawdzić kiedy został manadżerem i jaki miał kontrakt ,kto taki kontrakt mu ułożył i kto mu podpisał-może nie Pan?To kto?Pan nic nie wiedział ,ale się dowiedział.Pensja o której Pan nic nie wie ,to ja Panu podpowiem że 7tys brutto to mają świeżo mianowani przez prezesa kierownicy,a prezes nie zniży się do ich poziomu.Sprawdziłbym też może plotkę 120tys odprawy a nie 40tys może do tej 40ski doszły jakieś dodatki np.zaległy urlop w stylu RZEPLIŃSKI,bo ptaszki ćwierkają że z kasy MECu wypłynęło 120tys.Pozdrawiam NIEZALEŻNE MEDIA

Sam sobie, 3 miesiące temu wpisał w kontrakt odprawę ,a Gromek mu podpisał.Bidulek nie wiedział co podpisuje.
Cytować
-1 #8 tenteo 2017-11-13 21:26
tajniacy pracują? monitoring jest? jakieś zapisy z kamer z okolicy? nie przyszło Wam na myśl że tablice rejestracyjne mogły być fałszywe?
Cytować
-9 #9 GromBurek 2017-11-13 23:30
Odwalcie sie .
Moja skoda suberbeee nie jest niebieska , ani nawet mojego POmocnika Dlugiego Cwetra RNS :sad:
Una jeno wali kobitki na jakich urojonych przejsciach :-?
Taka juz jeij uroda
Albowiem to moja skoda :-*
Cytować
-12 #10 Patria Colaboratia 2017-11-13 23:52
Nie w niebieskim luksusowym samochodzie ale z nozem w reku.
Nie mezczyzna , ale mlody riezun uczen pani mazdziarz
Nie zapraszal do samochodu ale chcial riezaty kolege .
Tak jak jeden z pary " uczy " " historii."
Tak drugi z tandemu uczy etyki .....i eta wsio :zzz
Cytować
-8 #11 Patria Colaboratia 2017-11-13 23:53
"Uczy" polskiej " historii "
Cytować
-6 #12 Janina typowa 2017-11-14 07:07
Cytuję mecownik:
Cytuję wkurzony:
czy można zgłosić że media miejskie są pod pantoflem Gromka.Tydzień temu na tym portalu ukazała się sonda wyborcza,która znikneła po godzinie(pewnie wodzowi nie pasiły)Teraz wypowiedź Gromka z 10.11.2017 odnośnie sytuacji w MECu jest na portalu Miastokołobrzeg gdzie ludzie boją się krytykować bo muszą to robić prawie z wklejonym swoim zdjęciem ,lub jak coś jest nie po myśli gromkowców to działa cenzurka.Słuchałem Gromka co on plecie i zbierało mnie na wymioty,do tego ta arogancja i uniesiony ton na dziennikarzy.Panie Gromek,pan nie wiedział że prezes już kilkakrotnie zmienia w karierze MECu sposób swojego zatrudnienia?Proszę się cofnąć w czasie i sprawdzić kiedy został manadżerem i jaki miał kontrakt ,kto taki kontrakt mu ułożył i kto mu podpisał-może nie Pan?To kto?Pan nic nie wiedział ,ale się dowiedział.Pensja o której Pan nic nie wie ,to ja Panu podpowiem że 7tys brutto to mają świeżo mianowani przez prezesa kierownicy,a prezes nie zniży się do ich poziomu.Sprawdziłbym też może plotkę 120tys odprawy a nie 40tys może do tej 40ski doszły jakieś dodatki np.zaległy urlop w stylu RZEPLIŃSKI,bo ptaszki ćwierkają że z kasy MECu wypłynęło 120tys.Pozdrawiam NIEZALEŻNE MEDIA

Sam sobie, 3 miesiące temu wpisał w kontrakt odprawę ,a Gromek mu podpisał.Bidulek nie wiedział co podpisuje.

Czytając to, utwierdzacie mnie w przekonaniu, że PO to same cyt." Dzifki, kufy i złodzieje" - czyli święta prawda
Cytować
-2 #13 ONUFRY 2017-11-14 08:15
Cytuję wkurzony:
czy można zgłosić że media miejskie są pod pantoflem Gromka.Tydzień temu na tym portalu ukazała się sonda wyborcza,która znikneła po godzinie(pewnie wodzowi nie pasiły)Teraz wypowiedź Gromka z 10.11.2017 odnośnie sytuacji w MECu jest na portalu Miastokołobrzeg gdzie ludzie boją się krytykować bo muszą to robić prawie z wklejonym swoim zdjęciem ,lub jak coś jest nie po myśli gromkowców to działa cenzurka.Słuchałem Gromka co on plecie i zbierało mnie na wymioty,do tego ta arogancja i uniesiony ton na dziennikarzy.Panie Gromek,pan nie wiedział że prezes już kilkakrotnie zmienia w karierze MECu sposób swojego zatrudnienia?Proszę się cofnąć w czasie i sprawdzić kiedy został manadżerem i jaki miał kontrakt ,kto taki kontrakt mu ułożył i kto mu podpisał-może nie Pan?To kto?Pan nic nie wiedział ,ale się dowiedział.Pensja o której Pan nic nie wie ,to ja Panu podpowiem że 7tys brutto to mają świeżo mianowani przez prezesa kierownicy,a prezes nie zniży się do ich poziomu.Sprawdziłbym też może plotkę 120tys odprawy a nie 40tys może do tej 40ski doszły jakieś dodatki np.zaległy urlop w stylu RZEPLIŃSKI,bo ptaszki ćwierkają że z kasy MECu wypłynęło 120tys.Pozdrawiam NIEZALEŻNE MEDIA

Marzy mi się dzień, kiedy Gromek będzie tak jak Hania wił się jak piskorz w udzielaniu odpowiedzi na pewne kłopotliwe pytania. Może się doczekamy. Hania - niegdyś symbol mądrej kobiety, wzór cnót nad cnoty, prezes NBP, i duma PO !!! Po latach wyszło, jak rządzi ta kobieta i co potrafi, uwikłana w aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, na tyle butna że sama dla siebie stanowi prawo nie stawając przed Komisją pomimo wyroku Sądu, ona wie lepiej niż Sędzia co jest zgodne z prawem a co nie !!! Po wielu latach straszenia PiS-em i bycia u tłustego koryta społeczeństwo dało mandat uczciwszym ludziom, dzięki którym widzimy te rewelacje jakie były za PEŁO !!! Może doczekamy się podobnych rewelacji na naszym kołobrzeskim podwóreczku, lokalnym ?
Cytować
-1 #14 gargas 2017-11-14 10:10
Cytuję ONUFRY:
Cytuję wkurzony:
czy można zgłosić że media miejskie są pod pantoflem Gromka.Tydzień temu na tym portalu ukazała się sonda wyborcza,która znikneła po godzinie(pewnie wodzowi nie pasiły)Teraz wypowiedź Gromka z 10.11.2017 odnośnie sytuacji w MECu jest na portalu Miastokołobrzeg gdzie ludzie boją się krytykować bo muszą to robić prawie z wklejonym swoim zdjęciem ,lub jak coś jest nie po myśli gromkowców to działa cenzurka.Słuchałem Gromka co on plecie i zbierało mnie na wymioty,do tego ta arogancja i uniesiony ton na dziennikarzy.Panie Gromek,pan nie wiedział że prezes już kilkakrotnie zmienia w karierze MECu sposób swojego zatrudnienia?Proszę się cofnąć w czasie i sprawdzić kiedy został manadżerem i jaki miał kontrakt ,kto taki kontrakt mu ułożył i kto mu podpisał-może nie Pan?To kto?Pan nic nie wiedział ,ale się dowiedział.Pensja o której Pan nic nie wie ,to ja Panu podpowiem że 7tys brutto to mają świeżo mianowani przez prezesa kierownicy,a prezes nie zniży się do ich poziomu.Sprawdziłbym też może plotkę 120tys odprawy a nie 40tys może do tej 40ski doszły jakieś dodatki np.zaległy urlop w stylu RZEPLIŃSKI,bo ptaszki ćwierkają że z kasy MECu wypłynęło 120tys.Pozdrawiam NIEZALEŻNE MEDIA

Marzy mi się dzień, kiedy Gromek będzie tak jak Hania wił się jak piskorz w udzielaniu odpowiedzi na pewne kłopotliwe pytania. Może się doczekamy. Hania - niegdyś symbol mądrej kobiety, wzór cnót nad cnoty, prezes NBP, i duma PO !!! Po latach wyszło, jak rządzi ta kobieta i co potrafi, uwikłana w aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, na tyle butna że sama dla siebie stanowi prawo nie stawając przed Komisją pomimo wyroku Sądu, ona wie lepiej niż Sędzia co jest zgodne z prawem a co nie !!! Po wielu latach straszenia PiS-em i bycia u tłustego koryta społeczeństwo dało mandat uczciwszym ludziom, dzięki którym widzimy te rewelacje jakie były za PEŁO !!! Może doczekamy się podobnych rewelacji na naszym kołobrzeskim podwóreczku, lokalnym ?

Taki dzień może nie nadejść,bo ludzie mają słabą pamięć,lub tak jak większość kołobrzeżan stare nawyki ze ślubowań jednemu panu, i maszerują bezmyślnie defiladowym krokiem do urn.Brak też w naszym mieście porządnego dziennikarstwa,posłuchaj sobie wypowiedzi Gromka z 10.11. jak krzyczy na dziennikarzy, i wciska im bzdury których oni nie wyłapują, lub nie chcą.Gromek nie wie ile zarabia Dziura,i jaki miał kontrakt ,który o dziwo ktoś mu 3 msce temu podpisał,po to aby mógł wziąźć odprawę?Nikt nie pilnuje publicznych pieniędzy ,a oni się pasą.
Cytować
0 #15 Mona_Lisa 2017-11-14 12:29
http://www.superportal24.pl/alarm-nieznany-mezczyzna-zaczepia-dzieci-pod-szkola/4318
Cytować
-2 #16 ONUFRY 2017-11-14 14:09
Taki dzień może nie nadejść,bo ludzie mają słabą pamięć,lub tak jak większość kołobrzeżan stare nawyki ze ślubowań jednemu panu, i maszerują bezmyślnie defiladowym krokiem do urn.Brak też w naszym mieście porządnego dziennikarstwa,posłuchaj sobie wypowiedzi Gromka z 10.11. jak krzyczy na dziennikarzy, i wciska im bzdury których oni nie wyłapują, lub nie chcą.Gromek nie wie ile zarabia Dziura,i jaki miał kontrakt ,który o dziwo ktoś mu 3 msce temu podpisał,po to aby mógł wziąźć odprawę?Nikt nie pilnuje publicznych pieniędzy ,a oni się pasą.
Masz rację, niestety, że taki dzień może nie nadejśc. Zgadzam się w pełni z treścią twojej wypowiedzi, dodatkowo nadmienię że w Kołobrzegu brakuje naprawdę silnej konkurencji do władzy, PiS praktycznie nie istnieje, ani nie ma też porządnego niezależnego kandydata. Do tego jest tak jak napisałeś - wielu wyborców głosuje "siłą rozpędu" i pójdzie na Gromka lub kogoś z tej kliki, bo nazwisko znane lub zasłyszane, nie zastanawiając się w ogóle czy to dobry kandydat czy zły. I niestety wszystko może pozostac dalej w układach polityczno - biznesowo - rodzinnych (PO - Nowoczesna - Deweloperzy lokalni itp. itd.). Szkoda.
Cytować
-3 #17 Krwawyj FeSStung riezung 2017-11-14 17:43
Z telewizyjnej wyPOwiedzi wsPOludzialowca miSS
Patria Colaboratia w sprawie sweho ucznia riezunka .
Wynika ze owa butna nie ma nic sobie do zarzucenia .
Szczyt buty i niezrozumienia powierzonej przez PO - jedynie sluszna bande i spolecznosc kolobrzeska donoioslej subtelnej misji !!!!!!
POzyskanej pewnie od Guru sweho GromBurka & Dluhiej Cwetry RNS .
Wynika z filozoficznej wyPOwiedzi onej tez ze riezanie jest w szkloach norma i moze a nawet musi powtarzac sie a nawet nasilac .
Zgodnie z taktyka dotychczasowa FeSStung Kolberg gdzie rozlano do tej POry hektolitry krwi .
Ostatnie wyzwolenie Kolobrzegu pochlonelo zycie 1244 polskich zolnierzy i 2500 rannych .
Krwawa historyja FeSStung w toku....a kolobrzezaczki robaczki w rozkroku :-?
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież