Nowość na naszej mapie turystycznej czyli WIND fit&wellness (dawny Miramar) zaprasza na imprezę sylwestrową do Grzybowa. Cena 250 zł od osoby. Klimat to nowojorski Manhattan z lat 90, czyli to co pamiętamy z kultowych seriali "Przyjaciele" i "Sex w wielkim mieście". Oryginalne, bogate menu: ośmiornice, pieczone kaczki, łosoś, smażone polędwiczki wieprzowe z ziemniakami au gratin i wiele innych.

Tej nocy przełamiemy tezę Piotra Bałtroczyka "wiadomo, że flaszka kiedyś się skończy ale i tak zawsze jest to zaskoczeniem". Otóż Wind gwarantuje, że się nie skończy, bo oferta jest na OPEN BAR, czyli wchodzimy w nowy rok na bogato. Nowojorską atmosferę wyczaruje konferansjer, który poprowadzi imprezę w języku polskim i angielskim a także zorganizuje konkursy z cennymi nagrodami - niespodziankami.

Sylwestrowy wystrój da okazję do zrobienia pamiątkowych zdjęć, które będziecie mogli zgłosić do udziału w noworocznym konkursie (w terminie do 7 dni po imprezie). Autor najlepszej fotki dostanie wejściówkę na imprezę Sylwestrową 2018/19! Czekamy na Wasze rezerwacje tel. 519 555 166 mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.