×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeski MOSiR 27 maja  organizuje  Otwarte Indywidualne  Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego  w Badmintonie. Impreza w naszym mieście będzie odbywa ć się po raz trzeci. W zawodach może wziąć udział każdy chętny który choć trochę miał do czynienia z "nylonową lotką" . Rywalizacja będzie odbywać się w kilku kategoriach wiekowych.

– Zapraszamy zarówno zawodników zaawansowanych jak i początkujących, dzieci i dorosłych każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Mirosław Kabaciński z MOSiR.


Tegoroczne mistrzostwa będą miały również wymiar charytatywny. – Przy okazji imprezy postanowiliśmy wesprzeć kołobrzeskie hospicjum, nie jest to dla nas większy wysiłek, a możemy pomóc – dodaje Kabaciński. Podczas rozgrywek zawodnicy i kibice będą mogli skorzystać z oferty bufetu, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz hospicjum. Wcześniej podobne turnieje badmintona organizowane były dla WOŚP czy PSONI, a teraz po raz pierwszy dla Hospicjum – Potrzebujemy i będziemy potrzebować wszelkiej pomocy. Fundusze potrzebne są nam codziennie na funkcjonowanie naszego hospicjum – mówi Alina Hajdamowicz, koordynator wolontariatu w kołobrzeskim hospicjum. Organizatorzy zapraszają do udziału w mistrzostwach, kibicowaniu oraz korzystania z bufetu i wsparcia hospicjum.Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl