Przeciąganie liny to nie tylko zabawa, ale sport, który można uprawiać zawodowo. Chcą o tym wszystkich przekonać organizatorzy turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg, który 15 lipca odbędzie się na plaży centralnej w Kołobrzegu. O Impreza ma na celu popularyzację jednej z najstarszych dyscyplin sportowych jak i olimpijskich.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze