W Szkole Podstawowej nr 4 rozstrzygnięty został Regionalny Konkurs Mitologiczny pt. „W świecie starożytnych Greków i Rzymian” . Skierowany on był do uczniów klas IV, V i VI z całego powiatu kołobrzeskiego a jego głównym celem było zainteresowanie uczniów historią starożytnej Grecji i Rzymu oraz pogłębianie wiedzy mitologicznej. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło pięć dwuosobowych zespołów. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach: pisemnej, plastycznej i sportowej.

Ostatecznie najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 6. Tuż za nimi uplasowali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3. Pozycję trzecią wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej z Drzonowa, natomiast na dalszych miejscach uplasowały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 4.

Na zakończenie konkursowych zmagań odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Wszystkie szkoły, które zdecydowały się wziąć udział w konkursie otrzymały dyplomy i książki, a triumfatorzy statuetkę Afrodyty.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama