W minioną sobotę UKS OPP Powiat Kołobrzeski zmierzył się tym razem z MKS Noteć Czarnków. Kołobrzeżanie po raz pierwszy w tym sezonie wystąpili przed własną publicznością .

Goście przystąpili bardzo pewni zwycięstwa jednak napotkali zdecydowany opór gospodarzy . Po krótkim prowadzeniu w pierwszej partii 6:3 zawodnicy UKS OPP opanowali sytuację i przejęli inicjatywę zwyciężając 25:23, kolejny set to pewna gra w zagrywce i skuteczny blok i wygrana do 20. Zmienna sytuacja w trzecim secie po prowadzeniu przeciwników 12:8 na zagrywce stanął Damian Markiewicz i dzięki pewnym serwą wyprowadził zespół na prowadzenie 16:12. Niestety w tym momencie głównymi postaciami spotkania zostali arbitrzy , po serii błędów i kontrowersyjnych decyzji ukaraniu kapitana zespołu z Kołobrzegu czerwoną kartką za „dyskusję z sędzią „ pozwolili wygrać gościom 25:22. Ostatnia partia to powrót kołobrzeżan do dobrej gry i pewna wygrana. Po raz kolejny silnym atakiem mecz zakończył Bartłomiej Sikorski .

UKS OPP Powiat Kołobrzeski - MKS Noteć Czarnków  3:1 (25:23,25:20,22:25,25:22)

Skład UKS OPP Powiat Kołobrzeski Jędrzej Śląski (kapitan) Adrian Bartnik , Jakub Kopiński , Damian Markiewicz , Bartłomiej Sikorski, Krzysztof Zapaśnik, Adam Oleszuk, Konrad Paśnik , Szymon Markowski(Libero) Jakub Wójcik , Kacper Jakubowski (Libero)