×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Szkoły i Przedszkola

W SOSW „Okruszek zakończył się projekt edukacyjno -  profilaktyczny „Twórcze spotkania”  – czas wolny bez alkoholu.”, realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Kołobrzegu Był on realizowany dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z budżetu Gminy Miasto Kołobrzeg na rok 2019.
Grupa uczniów Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie uczestnicząca w programie Erasmus+ odwiedziła  partnerską szkolę w Archanes na Krecie.
Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu rozpoczyna działalność jako Lokalny Punkt Sieci EURODESK.
W niedzielę odbył się finał Kołobrzeskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa W lidze wzięło udział ponad 50 uczestników, reprezentując kołobrzeskie szkoły i przedszkola. Uczestnicy podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe: do lat 6, 8 i 10. Rywalizacja trwała od maja, a nagrodą główną był Puchar Prezydenta Miasta Kołobrzeg dla zwycięskiej placówki oświatowej.
2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Świadomości Autyzmu. Przedszkolny Oddział Specjalny działający w SP5 w Kołobrzegu zorganizował z tej okazji "NIEBIESKĄ OLIMPIADĘ", aby w ten sposób solidaryzować się z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Sportowa impreza na Orliku bardzo spodobała się uczniom i stworzyła okazję na wspólną zabawę, pozytywną rywalizację i głośne kibicowanie.

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama