×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Artykuły Reklamowe

Właściciele cery naczynkowej wiedzą, że skóra na ich twarzy wymaga specjalnego traktowania. Częste zaczerwienienia i pękające naczynka są ogromnym problemem estetycznym. Niestety nie zawsze udaje się je ukryć pod mocnym makijażem. Należy pamiętać o tym, że tego typu cera nie lubi błędów pielęgnacyjnych i wymaga wyjątkowej troski. Jeśli jednak będziesz odpowiednio ją pielęgnować, z pewnością na długo pozbędziesz się wszelkich niedoskonałości.
W obliczu pandemii koronawirusa Polacy mają coraz większe problemy finansowe. Oczywiście, kryzys dopadł nie tylko nasz kraj, ale większość w całej Unii Europejskiej. Statystyki jasno wskazują, że ogromna liczba zaciągniętych zobowiązań kredytowych, nie zostaje spłacana w terminie, kredytobiorcy masowo odraczają też ich spłatę przez kolejne 3 miesiące. Eksperci finansowego rynku potwierdzają także, że od marca nawet kilkukrotnie wzrosła liczba wysyłanych do banków wniosków o udzielenie kolejnych zobowiązań.
Pompy ciepła pozwalają na wykorzystanie energii znajdującej się w powietrzu, wodzie lub w gruncie. Właśnie tę energię możemy wykorzystać do ogrzania naszego domu czy innego budynku.
Autor powieści fantasy, któremu największą sławę przyniosła kreacja postaci, znanej dziś w niemalże każdej części świata - Wiedźmina. Z wykształcenia jest ekonomistą, choć istotniejszym faktem w jego życiorysie jest to, że jest drugim, najczęściej przekładanym polskim autorem książek fantastyki, zaraz po Stanisławie Lemie. Swoją przygodę ze światem literackim rozpoczął od pracy jako tłumacz w czasopiśmie “Fantastyka". Odznaczony srebrnym medalem Gloria Artist w 2012 roku. 
Klocki hamulcowe niewątpliwie należą do najszybciej zużywających się podzespołów samochodowych. Wynika to ze specyfiki ich pracy, która odbywa się w wyjątkowo trudnych warunkach. Wysoka temperatura będąca wynikiem ogromnej siły tarcia powoduje wycieranie się powierzchni klocków, co po pewnym czasie powoduje konieczność ich wymiany. Podpowiadamy, co zrobić, aby maksymalnie wydłużyć bezpieczny czas eksploatacji klocków hamulcowych.

Aktualności

Sport

Region

Szkoły i przedszkola

 

×
Reklama