×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W tym wyjątkowym dniu dla każdej babci oraz każdego dziadka bilet wstępu za jedyne 4,50 zł / 1h Basen Milenium Kołobrzeg ul. Łopuskiego 38
Spółka Abades poszukuje osoby chętnej do pracy przy sprzedaży mieszkań i kompleksowej obsługi klienta w procesie zakupu nieruchomości.
Firma Klimatex poszukuję pracowników na stanowisko serwisant urządzeń gastronomicznych  oraz Specjalista ds. marketingu – grafik. Szczegóły poniżej  
Na razie nie wiadomo co było przyczyną kolizji do jakiej doszło w niedzielny wieczór w Zieleniewie na ulicy Szczecińskiej. Kierujący Renault Laguną wjechał w wysepkę na przejściu dla pieszych taranując przy tym znaki drogowe.
Miał być apel o dalsze kierowanie fundacją, ale w wyniku ostatnich wydarzeń, zastąpiły go podziękowania i słowa wsparcia dla Jurka Owsiaka. Ponad setka mieszkańców Kołobrzegu zapaliła w niedzielny, mroźny wieczór specjalne „Światełko do Nieba".
Przeróżne polonezy, a nawet walc - tak wyglądał początek studniówki liceum im. M, Kopernika. Jednak zanim przystąpiono do radosnej zabawy, uczczono pamięć Pawła Adamowicza minutą ciszy. Po rozpoczęciu balu , tańce zaprezentowała każda z ostatnich klas Kopernika. Wszystkiemu wraz z gronem pedagogicznym przypatrywali się dumni rodzice
Przypominamy: dzisiaj o godzinie 20, na placu ratuszowym odbędzie się „Światełko do Nieba" dla Jurka Owsiaka. - Ogromnie cieszymy się, że Jurek zmienił zdanie i pozostanie, aby kierować fundacją. Naszym spotkaniem chcemy wyrazić mu wielkie podziękowanie za 27 lat pracy, a także przesłać słowa wsparcia i otuchy – mówią organizatorzy, pracownicy kołobrzeskiego szpitala.
Warty kilkaset tysięcy złotych samochód strażacki Man trafił do jednostki OSP w Ustroniu Morskim. Pojazd został oficjalnie wdrożony do słuzby w sobotę w obecności miejscowego proboszcza oraz wójt Gminy Ustronie Morskie - Bernadety Borkowskiej.
Niezbyt szczęśliwie zakończyła się jazda mężczyzny Citroenem drogą w okolicy miejscowości Kukinia, niedaleko Ustronia Morskiego. W miejscu budowy drogi ekspresowej nr 6 kierowca prawdopodobnie ze względu na ciemności i niewidoczne oznakowanie zjechał z drogi i wjechał na plac budowy.
14-letni Dawid od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję lekooporną. Nie dano mu szansy na zdrowie – ciężki, skomplikowany poród i błąd lekarski był przyczyną zamartwicy, niewydolności wielonarządowej, śpiączki mózgu, drgawek, a w konsekwencji ciężkiej choroby.
Praktycznie całe poddasze spłonęło w pożarze, do jakiego doszło w sobotę przed godziną 8.00 rano w Stramniczce.Objął praktycznie całą drewniana konstrukcję dachu.
Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki naszemu portalowi. W listopadzie 2017 roku informowaliśmy o zarzutach dla Damiana B., który miał zgwałcić swoją byłą partnerkę i wypchnąć ją przez balkon. Kobieta przeżyła. Doznała złamania nogi i licznych stłuczeń. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.
Uczniowie i uczennice Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie zorganizowali studniówkowy bal w kolobrzeskiej restauracji Fregata.
W mieście nad Parsętą zawyją syreny dla zmarłego Pawła Adamowicza. Tak zadecydowała Anan Mieczkowska, prezydent Kołobrzegu.W południe, gdy w gdańskiej Bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego prezydenta Gdańska, we wszystkich miastach regionu zabrzmią syreny.
Wszystko za sprawą sztormu, jaki miał miejsce z początkiem stycznia. Oprócz połamanych barierek ucierpiał system podświetlający konstrukcję molo. Właśnie od początku stycznia iluminacja nie działa. Na razie nie wiadomo jak duże są straty.
Miasto rozstrzygnęło przetarg na budowę podziemnych pojemników na odpady. Nowością były posadowione niedawno półpodziemne pojemniki. Teraz stanie 5 nowych, całkowicie schowanych pod powierzchnią gruntu.
Ferie w naszym województwie rozpoczną się 28 stycznia. Obecnie trwają w 5 innych województwach. To czas wyjazdu dzieci i młodzieży na zimowiska, a tym samym czas wzmożonej pracy policjantów z drogówki.
Kołobrzeskie Muzeum oraz Towarzystwo Przyjaciół MOPK zapraszają wszystkich chętnych na kolejną odsłonę warsztatów rzemiosł średniowiecznych. Pierwszy cykl tego typu zajęć, który miał za zadanie przybliżyć najmłodszym mieszkańcom miasta życie na Pomorzu sprzed kilkuset lat odbył się w grudniu ubiegłego roku.
Pomimo wielu ostrzeżeń i surowych kar, dalej na drogach zdarzają się kierowcy, którzy decydują się prowadzić po alkoholu. Na szczęście tym razem kierowca został w miarę szybko ujęty.
W najbliższą niedzielę na kołobrzeskim placu ratuszowym odbędzie się „Światełko do Nieba" dla Jurka Owsiaka. Akcję organizują pracownicy kołobrzeskiej służby zdrowia. - Przyjdźmy wszyscy z lampionami, ze świecami, podziękować i dać wsparcie człowiekowi, który tak wiele dla nas wszystkich zrobił – zapraszają lekarze.
Radni koalicji PiS-Woźniak chcą dokumentacji Urzędu Miasta związanej z nieprawidłowym wywiązywaniem się w umowy śmieciowej poprzedniego operatora – firmy ATF. Na spotkaniu komisji budżetowo-gospodarczej podważali formę i sposób wypowiedzenia umowy przez poprzedniego prezydenta Janusza Gromka.
W 2018 roku z powodu remontu ścieżki rowerowo - pieszej na odcinku Kołobrzeg - Podczele jak i głównej promenady miasta na odcinku od Pomnika Sanitariuszki po Kamienny Szaniec maraton nie odbył się.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kołobrzeski magistrat poinformował, iż w bierzącym roku na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg nie będzie pobierana opłata od posiadania psów.
To ważna informacja dla wszystkich kołobrzeżan starających się o mieszkania od miasta. Wydział Komunalny Referat Lokalowy Urzędu Miasta Kołobrzeg przypomina osobom ubiegającym się o przydział lokalu komunalnego z zasobu miasta Kołobrzeg o konieczności złożenia w terminie od dnia 01.03.2019r. do 31.03.2019r. aktualnego zaświadczenia o wysokości dochodów dla celów przydziału lokalu mieszkalnego.
Sklep z telefonami komórkowymi Tel Kom zaprasza wszystkich do zakupu oryginalnych pokrowców Apple dla modeli 6/6s,7/8 ,X/Xs ,Xs Max. Dostępne kolory widoczne na zdjęciu ! Cena normalna 179 zł . Cena promocyjna 129 zł a na hasło : e-kg , cena 119 zł . Szkło do danego modelu w komplecie za 20 zł z założeniem. Zapraszamy Salon Tel Kom Kołobrzeg ul. Ratuszowa 3. tel. 502 778 543

 

×
Reklama