×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na chwilę obecną wiemy o czterech osobach poszkodowanych, w tym maszynista i kierownik pociągu. Do tego zerwana trakcja i wstrzymany ruch pociągów pomiędzy Karlinem a Kołobrzegiem. To efekt uderzenia po godzinie 11.00 pociągu w Tira-a.
Wszystko działo się na niestrzeżonym przejeździe w okolicy Daszewa, niedaleko Karlina. W ciężarówkę uderzył pociąg relacji Poznań – Kołobrzeg. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Na obecną chwilę nie wiemy jak doszło do zdarzenia. Trzeba liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Więcej szczegółów wkrótce.









 
Komentarze  
-13 #1 jarosław polske zbaw 2016-10-11 13:21
wina Tuska 8)
+14 #2 szkoda słów 2016-10-11 13:47
Cytuję jarosław polske zbaw:
wina Tuska 8)

Ciesz się buraku, że nie jechałeś tym pociągiem.
+16 #3 zoom 2016-10-11 13:52
Przejazd niestrzeżony, nieuwaga, paskudna pogoda, brak wyobraźni. Efekt widoczny na zdjęciu. Wyrazy współczucia dla poszkodowanych.
+2 #4 Pucio Henzap 2016-10-11 14:50
W 0'45" słychać strzały :-|
+4 #5 POjazdy niestrzezone 2016-10-11 14:58
1. - :-? Nie ma pieniedzy na kolei na szlabany......bo minister Nowak od zegarkow i Bienkowska " taki climat " z PO za aprobata tfuSSka wyzlomowali nowe spod igly pociagi warte 180 000 000 PLN.(tydzien temu byl fotoreportaz)
Tak Donne Corleone kolejnym sabotazem :oops: polskiej racji stanu m.in umoscil sobie droge do UE u Makreli co sciaga do Helmutow gwalcicieli
2- :o psycholog twierdzi ze ......kierowca TIRa obszar o promieniu 50
metrow uwaza za swoj
Tym razem trafil na wiekszego i wyszedl ....gnoj :sad:
-7 #6 mo 2016-10-11 15:08
http://e-kg.pl[...]s/com_jcomments/images/smilies//cool.gif

A co ma z tym wspólnego Tusk BURAKU Winę tylko i wyłącznie ponosi kierowca nie dostosował się do art 28 kodeksu drogowego
-10 #7 Lud pracujący 2016-10-11 15:24
Cytuję mo:
http://e-kg.pl[...]s/com_jcomments/images/smilies//cool.gif

A co ma z tym wspólnego Tusk BURAKU Winę tylko i wyłącznie ponosi kierowca nie dostosował się do art 28 kodeksu drogowego

Nawet, jak sraczki dostanie, to też będzie wina Tuska. Co się po pisiorze można spodziewać, jak tylko frazesów z d... wyjętych?!
Współczuję poszkodowanym.
-6 #8 jarosław polske zbaw 2016-10-11 15:28
Cytuję szkoda słów:
Cytuję jarosław polske zbaw:
wina Tuska 8)

Ciesz się buraku, że nie jechałeś tym pociągiem.

skąd wiesz że nie jechałem??? 8)
0 #9 tvn24 2016-10-11 15:56
tvn 24 podaje że maszynista pod wpływem alkoholu :D
+2 #10 Mona_Lisa 2016-10-11 16:23
Cytuję tvn24:
tvn 24 podaje że maszynista pod wpływem alkoholu :D

Co nie zmienia faktu, że to ciężarowka wjechala pod pociąg, a nie odwrotnie. W tej sytuacji, to kierowca auta nie zachowal należytej ostrożności przejeżdżając przez niestrzeżony przejazd. A maszynista z promilami też bedzie miał problemy.
0 #11 Mona_Lisa 2016-10-11 16:30
Cytuję Mona_Lisa:
Cytuję tvn24:
tvn 24 podaje że maszynista pod wpływem alkoholu :D

Co nie zmienia faktu, że to ciężarowka wjechala pod pociąg, a nie odwrotnie. W tej sytuacji, to kierowca auta nie zachowal należytej ostrożności przejeżdżając przez niestrzeżony przejazd. A maszynista z promilami też bedzie miał problemy.

• Jak donosi RMF FM, maszynista miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
Artykuł na WP. Maszynista z promilami też będzie miał spore problemy!
+1 #12 Bonifacy S. 2016-10-11 17:04
Cytuję jarosław polske zbaw:
wina Tuska 8)

Do kua dnie !
0 #13 Brunon 2016-10-11 17:04
Cytuję Mona_Lisa:
Cytuję Mona_Lisa:
Cytuję tvn24:
tvn 24 podaje że maszynista pod wpływem alkoholu :D

Co nie zmienia faktu, że to ciężarowka wjechala pod pociąg, a nie odwrotnie. W tej sytuacji, to kierowca auta nie zachowal należytej ostrożności przejeżdżając przez niestrzeżony przejazd. A maszynista z promilami też bedzie miał problemy.

• Jak donosi RMF FM, maszynista miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu
Artykuł na WP. Maszynista z promilami też będzie miał spore problemy!

To sporo... a ciekawe ile miał we wdychanym powietrzu. Hihi rolf iksde
-4 #14 Pinki 2016-10-11 18:08
TIR TO NIE JEST TO SAMO CO CIEZAROWKA [...] CZY REDAKTOR TEGO WKONCU ZROZUMIE?
+2 #15 widz 2016-10-11 18:19
Kierowca tira k...a slepy?0
0 #16 świczczypała 2016-10-11 18:58
Cytuję szkoda słów:
Cytuję jarosław polske zbaw:
wina Tuska 8)

Ciesz się buraku, że nie jechałeś tym pociągiem.

Ale co ty chcesz on ma racje bo w tym kraju ktoś pierdnie to wina Tuska taka jazda jest teraz
+3 #17 bociek 2016-10-11 21:17
Cytuję Pinki:
TIR TO NIE JEST TO SAMO CO CIEZAROWKA [...] CZY REDAKTOR TEGO WKONCU ZROZUMIE?

To jest takie czepianie się słówek.