×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Ponad 400 młodych aktorów wzięło udział w Regionalnym Przeglądzie Jasełek, który od środy trwał w Kołobrzegu. Impreza odbywała się pod hasłem "Idą kolędnicy". Podobnie jak w latach ubiegłych przed publicznością zaprezentowały się zespoły teatralne ze szkół podstawowych, gimnazjów i ośrodka ,,Okruszek".

Kołobrzeskie festiwale Jasełek odbywają się od wielu lat i każdego roku uczestników przybywa. Początkowo kilkugodzinny przegląd rozrósł się obecnie do 2-dniowego festiwalu opowieści o narodzeniu Jezusa. Łącznie komisji konkursowej zaprezentowało się 14 zespołów teatralnych. Przedstawiane było jasełka, opowiadania świąteczne oraz kolędy i pastorałki. Głównym kryterium jakie brało pod uwagę tegoroczne jury, był aspekt wychowawczy.

Uroczyste podsumowanie przeglądu odbyło się w kołobrzeskim RCK-u. Tegoroczny przegląd jasełek wygrały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu, które przestawiły piękną historię narodzin Chrystusa. Wśród laureatów znaleźli się również Szkoły z Kołobrzegu, Kamienia Pomorskiego i Dźwirzyna.

Organizatorami corocznego przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 3 oraz kołobrzeski Klub Garnizonowy.
Zwycięski występ SP4
Komentarze  
+4 #1 miskremuwek 2017-01-21 09:39
fajne
0 #2 Shaft 2017-01-21 12:41
Minus dla organizatorów. Brak informacji i reklamy lub chociaż zorganizowania publiczności. Przez takie działania na sali było dokladnie piatka widzów. Wstyd również dla rodziców, babć i dziadków, ze nie stawili sie aby dopingować swoje pociechy. Wystepy dla pustych krzeseł to nic przyjemnego.
+6 #3 MARIA HELENA 2017-01-21 13:02
Piękne i wzruszające przedstawienie. Gratulacje dla
s. Zacharii i młodych artystów.
+5 #4 drew 2017-01-21 23:35
Brawo! SP 4 zawsze najlepsze!!!Gratulacje!!!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA

 

×
Reklama