×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Aktualności

W tym wyjątkowym dniu dla każdej babci oraz każdego dziadka bilet wstępu za jedyne 4,50 zł / 1h Basen Milenium Kołobrzeg ul. Łopuskiego 38
Spółka Abades poszukuje osoby chętnej do pracy przy sprzedaży mieszkań i kompleksowej obsługi klienta w procesie zakupu nieruchomości.
Przypominamy: dzisiaj o godzinie 20, na placu ratuszowym odbędzie się „Światełko do Nieba" dla Jurka Owsiaka. - Ogromnie cieszymy się, że Jurek zmienił zdanie i pozostanie, aby kierować fundacją. Naszym spotkaniem chcemy wyrazić mu wielkie podziękowanie za 27 lat pracy, a także przesłać słowa wsparcia i otuchy – mówią organizatorzy, pracownicy kołobrzeskiego szpitala.
Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki naszemu portalowi. W listopadzie 2017 roku informowaliśmy o zarzutach dla Damiana B., który miał zgwałcić swoją byłą partnerkę i wypchnąć ją przez balkon. Kobieta przeżyła. Doznała złamania nogi i licznych stłuczeń. Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie.
Firma Klimatex poszukuję pracowników na stanowisko serwisant urządzeń gastronomicznych  oraz Specjalista ds. marketingu – grafik. Szczegóły poniżej  
Warty kilkaset tysięcy złotych samochód strażacki Man trafił do jednostki OSP w Ustroniu Morskim. Pojazd został oficjalnie wdrożony do słuzby w sobotę w obecności miejscowego proboszcza oraz wójt Gminy Ustronie Morskie - Bernadety Borkowskiej.
Uczniowie i uczennice Zespołu Szkół im. M. Rataja w Gościnie zorganizowali studniówkowy bal w kolobrzeskiej restauracji Fregata.
Na razie nie wiadomo co było przyczyną kolizji do jakiej doszło w niedzielny wieczór w Zieleniewie na ulicy Szczecińskiej. Kierujący Renault Laguną wjechał w wysepkę na przejściu dla pieszych taranując przy tym znaki drogowe.
Niezbyt szczęśliwie zakończyła się jazda mężczyzny Citroenem drogą w okolicy miejscowości Kukinia, niedaleko Ustronia Morskiego. W miejscu budowy drogi ekspresowej nr 6 kierowca prawdopodobnie ze względu na ciemności i niewidoczne oznakowanie zjechał z drogi i wjechał na plac budowy.
W mieście nad Parsętą zawyją syreny dla zmarłego Pawła Adamowicza. Tak zadecydowała Anan Mieczkowska, prezydent Kołobrzegu.W południe, gdy w gdańskiej Bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego prezydenta Gdańska, we wszystkich miastach regionu zabrzmią syreny.
Miał być apel o dalsze kierowanie fundacją, ale w wyniku ostatnich wydarzeń, zastąpiły go podziękowania i słowa wsparcia dla Jurka Owsiaka. Ponad setka mieszkańców Kołobrzegu zapaliła w niedzielny, mroźny wieczór specjalne „Światełko do Nieba".
14-letni Dawid od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe i epilepsję lekooporną. Nie dano mu szansy na zdrowie – ciężki, skomplikowany poród i błąd lekarski był przyczyną zamartwicy, niewydolności wielonarządowej, śpiączki mózgu, drgawek, a w konsekwencji ciężkiej choroby.
Wszystko za sprawą sztormu, jaki miał miejsce z początkiem stycznia. Oprócz połamanych barierek ucierpiał system podświetlający konstrukcję molo. Właśnie od początku stycznia iluminacja nie działa. Na razie nie wiadomo jak duże są straty.
Przeróżne polonezy, a nawet walc - tak wyglądał początek studniówki liceum im. M, Kopernika. Jednak zanim przystąpiono do radosnej zabawy, uczczono pamięć Pawła Adamowicza minutą ciszy. Po rozpoczęciu balu , tańce zaprezentowała każda z ostatnich klas Kopernika. Wszystkiemu wraz z gronem pedagogicznym przypatrywali się dumni rodzice
Praktycznie całe poddasze spłonęło w pożarze, do jakiego doszło w sobotę przed godziną 8.00 rano w Stramniczce.Objął praktycznie całą drewniana konstrukcję dachu.
Miasto rozstrzygnęło przetarg na budowę podziemnych pojemników na odpady. Nowością były posadowione niedawno półpodziemne pojemniki. Teraz stanie 5 nowych, całkowicie schowanych pod powierzchnią gruntu.