×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W niedzielę kołobrzescy policjanci odzyskali rower który został skradziony pod koniec kwietnia. Kryminalni ustalili i zatrzymali także sprawcę, który dokonał tego czynu. Okazała się nim być 31-letnia mieszkanka Kołobrzegu. Skradzione mienie wróciło do właściciela, natomiast sprawczyni za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Do całego zdarzenia doszło kilka dni temu, kiedy do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zgłosił się pokrzywdzony. Powiadomił on funkcjonariuszy o kradzieży roweru wartego 1500 złotych przy ulicy Waryńskiego.

Policjanci, zajmujący się tą sprawą ustalili, że sprawcą kradzieży może być mieszkanka Kołobrzegu. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania podejrzewanej kobiety, gdzie dokonali przeszukania mieszkania. Policjanci nie znaleźli tam kradzionego roweru.

Podejrzewana o kradzież jednak  przyznała się do niej i poinformowała policjantów,  że rower zastawiła w jednym z kołobrzeskich lombardów. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a kobiecie przedstawili zarzut zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Komentarze  
+2 #1 Damian2012 2019-05-07 21:50
Brawo Haku,,,,,,bedzie 8,50zł do wypłaty dodatku ;)
Cytować
0 #2 Josef Schley 2019-05-09 04:23
Ogromny sukces komendanta Hoca. Ten rower chyba ma dwa geje?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl