×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Znany poeta, autor piosenek, fotografik oraz podróżnik z zamiłowania na zaproszenie miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedzi Kołobrzeg 10 maja. Wtedy tez w siedzibie MBP przy ul. Frankowskiego 3 o godz.18.00 zaplanowano wieczór autorski.

Krzysztof Cezary Buszman publikuje swoje wiersze w formie tomów poetyckich i płyt CD. W 2014 i 2017r. ukazały się płyty z wierszami, czytanymi przez wybitnych aktorów polskich: „Stare Powązki – strofy o przemijaniu” oraz „Podróż z Aniołem Stróżem”. Jego poezja jest inspiracją dla wielu twórców, do wielu tekstów powstały piękne kompozycje muzyczne m.in.: Włodzimierza Korcza, Zbigniewa Łapińskiego, Włodzimierza Nahornego, Jerzego Satanowskiego. Krzysztof Cezary Buszman jest też autorem Hymnu Kanonizacyjnego dla Jana Pawła II „Santo Subito” w wykonaniu Alicji Węgorzewskiej z muzyką Bogdana Kierejszy.

Wstęp na wieczór autorski jest bezpłatny.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl