×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zaledwie kilka dni pozostało do 17 już edycji Sunrise festiwal. Ogromne przedsięwzięcie muzyki klubowej zadebiutuje na płycie dawnego lotniska w Podczelu. W ciągu trzech dni na pięciu gigantycznych scenach zaprezentuje się blisko 100 artystów z Polski i zagranicy.
Fani muzyki klubowej za konsoletą zobaczą takie gwiazdy jak The Chainsmokers, Headhunterz, Martin Solveig, Armin van Buuren, Don Diablo, Timmy Trumpet  Afrojack oraz  Oliver Heldens.

W środę organizatorzy na krótkim spotkaniu z dziennikarzami zaprezentowali teren festiwalu oraz przedstawili szczegóły dotyczące imprezy.  Więcej w materiale wideo.Komentarze  
0 #1 bodek 2019-07-11 09:42
duza kasa dla organizatora- a co z tego ma Urzad miasta Kolobrzeg ?
+13 #2 SojkaPL 2019-07-11 10:55
Cytuję bodek:
duza kasa dla organizatora- a co z tego ma Urzad miasta Kolobrzeg ?

Wystarczy, że organizator płaci miastu niemałe pieniądze za dzierżawę terenu. O promocji jaką robi dla Kołobrzegu festiwal nie wspominając.
+1 #3 Miejscowy 2019-07-11 11:26
za 10 dni zobaczymy czym się to skończy i jakie efekty nasze Miasto będzie z tego miało...oby nie sprzątanie tylko...
+5 #4 Ski 2019-07-11 15:08
Cytuję Miejscowy:
za 10 dni zobaczymy czym się to skończy i jakie efekty nasze Miasto będzie z tego miało...oby nie sprzątanie tylko...

Miasto posprzątać ale placi za to organizator, także kolejny wpływ do mista
-7 #5 Tubylec 2019-07-11 16:23
Ma przyjechać około 20 tys.baletmistrzów , a ja się pytam ilu ludzi wyjedzie z Kołobrzegu w tym hucznym i niebezpiecznym okresie , myślę o rodzinach z dziećmi ,ludziach starszych , kuracjuszach itd.
+10 #6 Barek 2019-07-11 16:30
Cytuję Tubylec:
Ma przyjechać około 20 tys.baletmistrzów , a ja się pytam ilu ludzi wyjedzie z Kołobrzegu w tym hucznym i niebezpiecznym okresie , myślę o rodzinach z dziećmi ,ludziach starszych , kuracjuszach itd.

Przeczytałeś artykuł czy tylko chcesz pluć jadem .. ? impreza jest na opuszczonym lotnisku w Podczelu a nie w mieście.
+2 #7 do Barek 2019-07-11 16:51
Czy ty w końcu przyjmiesz do wiadomości , że z terenem festiwalu graniczy osiedle mieszkaniowe na którym mieszka ponad 2 tys ludzi ,którzy kupili tu mieszkania ze względu na to ,że jest to strefa ciszy ,bo Podczele to też jest strefa ciszy Uzdrowiska Kołobrzeg .Na Podczelu nie mieszkają wieśniacy jak często zwolennicy festiwalu sugerują ,swoje mieszkania mają tu przede wszystkim ludzie z dużych miast i nie tylko polskich,którzy zainwestowali swoje pieniądze na Podczelu właśnie ze względu na ciszę i spokój tego miejsca .
+4 #8 SojkaPL 2019-07-11 19:26
Cytuję do Barek:
Czy ty w końcu przyjmiesz do wiadomości , że z terenem festiwalu graniczy osiedle mieszkaniowe na którym mieszka ponad 2 tys ludzi ,którzy kupili tu mieszkania ze względu na to ,że jest to strefa ciszy ,bo Podczele to też jest strefa ciszy Uzdrowiska Kołobrzeg .Na Podczelu nie mieszkają wieśniacy jak często zwolennicy festiwalu sugerują ,swoje mieszkania mają tu przede wszystkim ludzie z dużych miast i nie tylko polskich,którzy zainwestowali swoje pieniądze na Podczelu właśnie ze względu na ciszę i spokój tego miejsca .

To niech wyjadą na relaks do Trynidadu.
+4 #9 jsro 2019-07-11 20:53
nacpiony gada o keczupie. widac ze to slup.
-3 #10 App 2019-07-11 22:57
Na Podczelu sporo jest jeszcze bomb poniemieckich. Od silnych rytmicznych drgan jakis detonator zadzialal.
-3 #11 Układy 2019-07-11 23:18
Dziwne i interesujace !!!!
Nagle gosc dostaje super atrakcyjne tereny pod wlasny biznes.
Poprosze w takim razie miasto o dzialke ja tez zainwestuje i wybuduje sobie hotel na podczelu na lotnisku .
Mysle ze mi pani prezydent nie odmowi.....
-2 #12 Barek 2019-07-12 09:03
Cytuję Układy:
Dziwne i interesujace !!!!
Nagle gosc dostaje super atrakcyjne tereny pod wlasny biznes.
Poprosze w takim razie miasto o dzialke ja tez zainwestuje i wybuduje sobie hotel na podczelu na lotnisku .
Mysle ze mi pani prezydent nie odmowi.....

Jak naglę dostaję ? Ile lat teren stoi gotowy do sprzedaży lub właśnie do dzierżawy ? Czemu się nie zainteresowałeś i nie kupiłeś ? Teraz przynajmniej opuszczone lotnisko będzie zarabiać na siebie dając miastu dodatkową reklamę w postaci festiwalu na który zjeżdża bardzo dużo ludzi z Polski i co raz więcej z zagranicy.
+3 #13 do Barek 2019-07-12 12:03
Na ten teren było wielu chętnych inwestorów , ale wszyscy byli odsyłani z kwitkiem - tak zwana blokada .
+5 #14 Gizmo 2019-07-12 13:13
Festiwal trwa 4 dni. Nie przesadzajcie
0 #15 elka56 2019-07-14 08:15
Nie rozumiem oburzenia Podczelan z Polskie (tak tam ktoryś się facet nazwał). W centrum też mieszkania nabyli ludzie z Polski ja również się do nich zaliczam i naprawdę przez 16 lat nie przeszkadzał mi Sunrise Festival mimo że mieszkam w okolicy, mimo że mam trochę lat. Te parę dni to reklama dla "zesztywniałego od starych kuracjuszy" miasta, młodzież zostawia dużo kasy. Trzeba było kupić domek na końcu wsi a nie narzekać. No ale na wsi szczekają psy i pieją koguty i też mogą przeszkadzać ... :(
+1 #16 do elka56 2019-07-14 11:39
Elka ! ten numer 56 ,czy to przypadkiem nie jest rozmiar twego karku ?

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA