×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie ma i nie będzie tolerancji dla osób znieważających i naruszających nietykalność cielesną policjantów. Przekonał się o tym 30-latek, który zaatakował interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci wspierający sezon letni w Kołobrzegu zostali wezwani do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym interweniujący policjanci na miejscu wylegitymowali trzy osoby, dwie kobiety i mężczyznę. W trakcie czynności legitymowany 30 latek z Kołobrzegu był pobudzony , zaczął zachowywać się agresywnie i  wyzywał  funkcjonariuszy . Podczas doprowadzenia do radiowozu mężczyzna ugryzł jednego z policjantów w rękę. 30-latek po obezwładnieniu został zatrzymany i przewieziony do jednostki. Przy nim policjanci znaleźli narkotyki w postaci LSD dodatkowo po przeszukaniu miejsca zamieszkania ujawniono niedozwolone substancje w postaci tabletek extasy.

We wtorek  zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji i znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Za powyższe przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl