×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kołobrzeżanie pamiętają ulicę Bałtycką, jako rejon nieco zapomniany, kojarzący się jedynie z przemysłem rybnym i hurtowniami. Jednakże w ciągu ostatniej dekady, nie tylko ulica Bałtycka, a cała dzielnica zachodnia przekształciła się w zadbaną, piękną i przyjazną okolicę.
-Dzielnica jest spokojna i cicha. Mieszka się tu wygodnie, wszędzie można dotrzeć w około 10 minut - i na plażę i do miasta. Teraz jest tu wszystko i szkoły, sklepy i usługi. – mówi mieszkanka jednego z osiedli. – Otoczenie sprzyja aktywnemu stylowi życia. Jest bezpiecznie i pięknie. Bałtycka i okolice mogą być wizytówką miasta, jest czysto, wszędzie zieleń i kwiaty. Zagospodarowano park im. Jedności Narodowej, wyremontowano zejścia na plażę, powstały sklepy, ale przede wszystkim zawitało tu nowoczesne budownictwo mieszkaniowe. Najbardziej wyróżnia się nowatorski projekt Białego Domu. Piękny, elegancki budynek nawiązuje swym kształtem do statku wycieczkowego wpisując się tym samym w klimat morski i turystyczny miasta. Biały Dom to doskonała inwestycja. Mieszkania w rozmaitych metrażach idealnie nadają się do wynajęcia licznie odwiedzającym Kołobrzeg turystom. Jest to również wymarzone miejsce do zamieszkania w miejscu świetnie skomunikowanym zarówno z centrum miasta, jak i strefą nadmorską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się bezpłatny parking na ponad 60 miejsc postojowych, basen i stadion miejski oraz przystanek PKP Stadion. Inwestycję „Biały Dom” okala nadmorska ścieżka rowerowa. Są to doskonałe przykłady jak w ślad za rozbudową dzielnicy podąża również infrastruktura podnosząc jej walory.

Wszystkie nowe inwestycje – od Navigatora poprzez największe Osiedle Bursztynowe do Bałtyckiej 6 utrzymane są w podobnej stylistyce tworząc spójną całość. Niewysokie, kameralne budynki z podziemnymi garażami, ogródkami czy tarasami dają poczucie bezpieczeństwa i intymności. Tak przemyślane zagospodarowanie przestrzeni było możliwe między innymi dzięki takim spółkom jak Haga Partners czy Bursztynowe, które zobaczyły w tej dzielnicy potencjał rozwojowy. A to pozwoliło miastu jako Perle Bałtyku utrzymywać się przez kilka lat w czołówce rankingów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej www.bialydom.kolobrzeg.pl, bądź w biurze sprzedaży przy ul. Bałtyckiej 11A, tel. 094 71 36 101.