×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Zakończyły się prace na blisko 150 metrowym odcinku ulicy Liliowej. Droga została wyremontowana od skrętu Kołobrzeg-Korzystno przy ul. Turystycznej do ulicy Konwaliowej. Inwestycja objęła budowę jezdni, chodników i zjazdów z kostki betonowej, podwyższenie istniejącego oświetlenia oraz budowę kanalizacji deszczowej. Szerokość jezdni dwukierunkowej wynosi 6 m, a nawierzchnia jest dostosowana do ruchu samochodów ciężarowych. Połączyła ona oddaną do użytku w 2016 roku nową nawierzchnię ulicy Konwaliowej.

Wykonawcą prac wartych 600 tys. zł były wyłonione w przetargu była firma  Usługi Transportowe i Roboty Drogowe Zdzisław Drewkowski z Kołobrzegu. Według specyfikacji przetargowej termin zakończenia prac przewidywano na koniec września. Nowy odcinek udało się jednak oddać ponad miesiąc przed wyznaczonym w umowie z wykonawcą czasem, który przystąpił do prac na początku czerwca.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl