×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Mimo, że przed nami końcówka wakacji kołobrzescy policjanci wykorzystują każdą możliwą okazję, żeby dotrzeć do turystów wypoczywających nad morzem i porozmawiać o ich bezpieczeństwie. Tym razem mundurowi z KPP Kołobrzeg przeprowadzili akcję przy deptaku w rejonie uzdrowisk.

Podczas spotkania z wczasowiczami poruszanych było wiele zagadnień. Głównym z nich było poruszanie się pojazdami elektrycznymi w rejonie uzdrowisk. Działania przeprowadzone wspólnie z funkcjonariuszami Ogniwa Ruchu Drogowego polegały na uświadamianiu kierowców pojazdów elektrycznych nt przepisów ruchu drogowego . Kolejnym tematem poruszonym przez mundurowych było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród dzieci i młodzieży w ramach kampanii „Wakacje z wyobraźnią". Funkcjonariusze przestrzegali przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk i organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. W ramach kampanii rozdawane były również opaski z numerem do opiekuna danego dziecka , które zostały ufundowane przez prywatnych sponsorów.


kampania1
kampania2
kampania3
kampania4
kampania5
kampania6
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl