×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 3-5 stycznia przyszłego roku. Na razie organizatorzy nie podają wszystkich szczegółów imprezy wiadomo jednak, że po raz kolejny odbywać się ona będzie na plaży centralnej w okolicach molo. Jak co roku Kołobrzeg odwiedzą setki fanów zimowych kąpieli.

Na wszystkich uczestników oprócz bogatej oferty bazy noclegowej czekać będzie mnóstwo niespodzianek, głównie związanych z aktywnością sportową. Oprócz stałych elementów festiwalu III Zimowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking organizatorzy zaprosili do udziału profesjonalną drużynę Nortaurus Kołobrzeg w dyscyplinie Przeciąganie liny, w której szeregach znajdują się reprezentanci kadry narodowej. Będą warsztaty, pokaz treningu oraz mini turniej.


Nie zabraknie również Surf Academy Kołobrzeg, gdzie instruktorzy Surfingu i Step up paddle będą ujarzmiać fale zimnego Bałtyku. Festiwal odwiedza również instruktorzy Fitness, Yoga, Kangoo Jump, Bubble Ball i innych zwariowanych form rozgrzewki. Będzie cteż oś dla ducha w wykonaniu znanych artystów i sławnych DJ-ów oraz wykład i panel dyskusyjny o nowych trendach żywieniowych. W telegraficzny skrócie to kilka propozycji jakie znajdą się w Programie Festiwalu. Obserwujcie profil Kołobrzeskiego Klub Morsów oraz stronę Internetową. Tam organizatorzy na bieżąco będą informować o niespodziankach.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA