×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Plakat o kolejnym proteście diagnostów i fizjoterapeutów zawisł w kołobrzeskim szpitalu. Jak zapewnia administracja placówki,to jednak jedynie wyraz solidarności z kolegami po fachu. - Nasi pracownicy otrzymali pieniądze w maju. Były to podwyżki średnio 522 zł brutto brutto – mówi Justyna Błaszczyk-Sawicka.


 

Według informacji, które widnieją na plakacie „wbrew zapewnieniom Ministra Zdrowia jedynie 30 procent diagnostów i fizjoterapeutów otrzymało podwyżki". Wśród tej grupy są również pracownicy kołobrzeskiego szpitala.

Przyznane pieniądze nie kończą jednak tematu pensji w naszej placówce. Jak się dowiedzieliśmy, kolejne negocjacje w sprawie podwyżek dla tych pracowników mają się odbyć w październiku. Docelowo, podczas majowego protestu, fizjoterapeuci i diagności żądali wzrostu swoich wynagrodzeń o 1600 zł brutto.

Do tematu wrócimy.

 

Komentarze  
-11 #1 Josef Schley 2019-09-25 06:34
Diagności, czy diagnostycy? A fizjoterapeuci, to też pracownicy laboratorium? Kto tu kogo ratuje? A pacjent to gdzie u was jest i co dla was znaczy? Wy "plecaki" chcecie zniszczyć wszystko? To weźcie młotki w te swoje rączki i rozwalcie te urządzenia, które tylko stoją i rdzewieją.Plecakowa administracja szpitala prezentuje szczyt niekompetencji w swoim działaniu.Z dnia na dzień rośnie zadłużenie szpitala!!!
Ten okręt tonie, a wy jeszcze dziury robicie w pokładzie!!!

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA