×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Nie milkną echa związane z koncertem znanego rapera O.S.T.R. Również za sprawą radnego Jacka Woźniaka, który na forach internetowych dopatruje się naruszenia art.141 kw. Polityk krytycznie ocenił organizatorów (czyli magistrat), którzy dopuścili do występu Bublona i Germiego, supportującego główną gwiazdę. To jednak nie pierwszy występ tego hiphopowca pod „sztandarami" miasta. Jeden z wcześniejszych odbywał się choćby za wiceprezydentury samego Woźniaka.

 

O tym fakcie przypomniała prezydent Anna Mieczkowska, która przekazała dziennikarzom plakat II edycji RCK Rap Fest. Wówczas na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury wystąpiło kilku raperów, a wśród nich właśnie Bublon (o którego poziomie twórczości artystycznej, bądź jego braku można dyskutować - dop.red.). Osobą odpowiedzialną za sprawy kultury był w tym czasie Jacek Woźniak, który pełnił funkcję wiceprezydenta do spraw społecznych, sprawując tym samym nadzór nad działalnością tej instytucji. Na profilu Fb obecnego radnego nie padły wówczas żadne negatywne słowa pod adresem występu tego hiphopowca i wulgaryzmów przez niego używanych. Podobnie, jak na portalu, który obecnie krytykuje imprezę, natomiast w 2017 roku był jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia.

 

Tyle fakty, natomiast komentarz? Wydaje się, że największym „problemem" dotyczącym koncertu jest to, że stał się niezaprzeczalnym sukcesem. Około 1500 wydanych wejściówek, ponad tysiąc osób na samym koncercie O.S.T.R., setki bardzo młodych ludzi i trochę tych starszych. W poniedziałek rano na kołobrzeskich portalach pojawiły się dziesiątki komentarzy zachwyconych uczestników, którym miasto, bo tak – to miasto czyli urzędnicy zorganizowali imprezę, umożliwiło bezpłatny udział w koncercie. To rzeczywiście może stanowić problem dla tych osób, które wciąż i na każdym froncie toczą podszytą emocjami polityczną walkę, często bez merytorycznego podtekstu.

Komentarze  
0 #1 Spocony Grubas 2019-10-08 08:48
Super. To było do przewidzenia, że jeśli stery w mieście trafią w ręce Pani Mieczkowskiej to sukcesów nie będzie końca. Oby tak dalej Pani Prezydent a pislamistom żyłki że złości popękają.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA