×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010–2016 oraz profesor Szkoły Głównej Handlowej odwiedzi Kołobrzeg w najbliższą środę 9 października. O godz.16.30 spotka się on z zainteresowanymi mieszkańcami miasta w Marinie Solnej przy ul. Warzelniczej. Na spotkanie zapraszają Poseł Marek Hok oraz Członek Zarządu WZP - Janusz Gromek. Wstęp wolny.


Komentarze  
+11 #1 Szogun 2019-10-08 18:15
A, to ten, co przewidywał 100 miliardów deficytu za rządów PiS. :D :-) :D :-)

Kanclerska głowa... Ale o co by go tam pytać na spotkaniu... Opis postaci sugeruje, że o kwestie ekonomii... ale skoro na ekonomii zna się jak się zna... To może o to, jakie wino do kaszanki? Albo o wpływ pozycji kuczej na oddawanie stolca? Najlepiej będzie jednak zostać w domu i obejrzeć „Trudne sprawy”. To też idiotyczne i bezcelowe, ale przynajmniej zelówek nie zedrzecie :lol:
+2 #2 Szogun 2019-10-08 22:03
Zresztą, co wy nam tu oczy mydlicie... Dawać prawdziwych frontmenów!! A raczej frontłomen! Czyli.....Dawać Klaudię Jachirę!!! Niech zstąpi przed ratusz i odmieni TO miasto!

No w ostateczności może być ten, no, k..., Nojman, czy, k..., Najman... no, ten do ch..., z platformy, k...., wiecie o kogo chodzi, z tego, no, k...., z j....o Tczewa czy innej, k..., j...j dziury, k... Albo tam, k..., tylko, k..., przejeżdżał, koło Tczewa, czy ki ch... On nam, k..., wyjaśni, k..., na czym, k.... polega, k... samorząd, k.... A nie, k...., jakieś podróbki i erzace, k... wysyłacie.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA