×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie udała się kolejna walka pochodzącemu z Ustronia Morskiego zawodnikowi Bersekers Team Kołobrzeg. Podczas prestiżowej gali FEN 26 we Wrocławiu Sianos przegrał w drugiej rundzie przez ciężki nokaut techniczny z powracającym po dwóch porażkach na ring - Szymonem Bajorem.

Walka mogła natomiast podobać się publiczności. Od początku obaj zawodnicy dążyli do bezpośredniej konfrontacji. Bajor konsekwentnie pracował low kickami w początkowej fazie walki. Z kolei Sianos starał się zamknąć przeciwnika pod siatką, ale ten sprawnie uciekał z linii ciosów. W końcówce pierwszej rundy zawodnicy przenieśli walkę do parteru, jednak z końcem upływu czasu sędzia zakończył pojedynek.


Na początku drugiego starcia rzeszowianin od razu ruszył do ataku. Walka przeniosła się do parteru. Kołobrzeski zawodnik wtedy też przyjął serię uderzeń łokciami, po których sędzia zdecydował się zakończyć pojedynek. Tym samym walkę przed czasem przez TKO, wygrał Szymon Bajor. Zalany krwią Sianos dość długo był opatrywany przez lekarzy.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA