×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To będzie już IV odsłona tej akcji w tym roku. Jak zapowiada kołobrzeski magistrat 4 listopada na terenie miasta rozpocznie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
"Gabaryty" będą zabierane aż do 10 grudnia.  W tym czasie mieszkańcy naszego miasta mogą bezpłatnie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych wystawiając je w dniach wyznaczonych, według harmonogramu pod śmietniki przy swoich gospodarstwach domowych lub wiatach śmietnikowych na danych osiedlach.  W ramach akcji odbierane będą: meble (szafy, fotele, krzesła, łóżka, sofy itp.), dywany, wózki dziecięce, rowery sprzęt RTV i AGD dużych rozmiarów (lodówki, pralki, kuchenki, komputery, telewizory itp.) oraz opony samochodów osobowych

Odpady będą odbierane w godzinach od 10 do 18.00. Jak informuje kołobrzeski magistrat zbiórka nie obejmuję odpadów budowlanych, remontowych i sanitarnych (takich jak: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, wanny, umywalki, muszle toaletowe, spłuczki, grzejniki, płytki, wykładziny pcv, rolety). Koordynatorem całej akcji w Kołobrzegu jest Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska.

 

Rejon

 

Nazwa ulicy

Termin realizacji zbiórki odpadów wielkogabarytowych

1

Bosmańska, Bulwar Zacisze, Chopina, Cicha, Fredry, Kapitańska, Kasprowicza, Kopernika, Korzeniowskiego, Kościuszki, Marynarska, Morska, Obrońców Westerplatte, Partyzantów, Pierwszych Osadników, Portowa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Sikorskiego, Spacerowa, Sułkowskiego, Synów Pułku, Towarowa, Wschodnia nr 33, Komandorska, Żeglarska

04.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

2

Armii Krajowej od nr 11, Brzozowa, Budowlana, Dubois, Giełdowa od nr 5, Gierczak, Katedralna od nr 27, Łopuskiego nr 30-34, Mariacka, Narutowicza,
pl. Ratuszowy, Ratuszowa, Rzeczna, Wąska

06.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

3

al. I Armii Wojska Polskiego, Armii Krajowej nr 3-9, Dworcowa, Jagiellońska, Kolejowa, Łopuskiego nr 14-24, Piastowska, pl. 18-go Marca, Pomorska, Solna,
Unii Lubelskiej nr 2, 4, 6, 8, 10, Waryńskiego, Zwycięzców, Źródlana

08.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

4

Drzymały, Giełdowa nr 1-4 i 12, Graniczna, Katedralna nr 1-10,
Koszalińska nr 25-28, Kupiecka, Łopuskiego nr 1-11, Myśliwska od nr 15, Okopowa, Strzelecka, Unii Lubelskiej, aleja św. Jana Pawła II, Zapleczna, Złota

13.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

5

Bociania, Kaszubska, Koszalińska od nr 31, Łużycka, Myśliwska nr 1-9,
Ogrodowa, Orla, Słowiańska

15.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

6

Basztowa, Bogusława X, Grochowska, Jerzego, Kaliska, Kamienna,
Koszalińska do nr 11, Lipowa, Młyńska, Słowińców, Wodna

18.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

7

Bema, Chodkiewicza, Czarnieckiego, Koniecpolskiego, Rozwadowskiego, Wschodnia do nr 29, Wybickiego, Żółkiewskiego

20.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

8

 

Bydgoska, Gdańska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Grzybowska, Krakowska, Kurpińskiego, Moniuszki, Ogińskiego, Opolska, Paderewskiego, Poznańska, Różyckiego, Starynowska, Szymanowskiego, Tczewska, Warszawska, Wieniawskiego, Wrocławska, Złotowska

22.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

9

Akacjowa, Bajeczna, Brzechwy, Bzów, Chełmońskiego, Cisowa, Gierymskich, Głogowa, Jurkiewicza, Kolumba, Korczaka, Kossaka, Krasickiego, Maciejewicza, Makowskiego, Makuszyńskiego, Malczewskiego, Michałowskiego, Miła, Morcinka, Noskowskiego, Obozowa nr 22, Orłowskiego, Pogodna, Skoczylasa, Słowicza, Stankiewicza, Szelburg – Zarembiny, św. Wojciecha, Teligi, Tuwima, Urocza, Wiktorowicza, Witkowice, Witosa, Wyczółkowskiego, Zaruskiego

26.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

10

1-go Maja, 6 Dywizji Piechoty, Artyleryjska, Hajduczka, Helsińska, Herbowa, Jedności Narodowej nr 1-8 i 79-90, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica, Kordeckiego, Księcia Warcisława III, Lotnicza, Łopuskiego od nr 40, Marsa, Mazowiecka od nr 35, Oleńki Billewiczówny, Paryska, Radomska, Skrzetuskiego, Szarych Szeregów, Szpitalna, Śliwińskiego, św. Macieja, Trzebiatowska, Wiedeńska, Wolności, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Ziemi

28.11.2019 r.

od 10:00 do 18:00

11

Bałtycka do nr 23, Jasna, Jedności Narodowej nr 13-31i 58-77, Krótka, Kujawska, Matejki, Mazowiecka do nr 34, Obozowa, Rolna, Rybacka, Sienkiewicza, Słoneczna, Spokojna, Toruńska, Wesoła, Wielkopolska, Zygmuntowska, Żurawia

02.12.2019 r.

od 10:00 do 18:00

12

Arciszewskiego, Bałtycka od nr 24, Bukowa, Dębowa, Jaśminowa, Jedności Narodowej nr 51-56 i 33-48, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Muszelkowa, Plażowa, Próżna, Różana, Sobieskiego, Sosnowa, Świerkowa, Wczasowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wylotowa

04.12.2019 r.

od 10:00 do 18:00

13

Błękitna, Brylantowa, Dąbrówki, Diamentowa, Gryfitów, Jagiełły, Janiska, Kazimierza Wielkiego, Koralowa, Krzywoustego, Łokietka, Mieszka I-go, Perłowa, Rubinowa, Rzemieślnicza, Stańczyka, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa

06.12.2019 r.

od 10:00 do 18:00

14

Grodzieńska, Krzemieniecka, Lwowska, Magnoliowa, Nowogródzka, Ostrobramska, Pińska, Poleska, Tarnopolska, Wileńska

10.12.2019 r.

od 10:00 do 18:00

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA