×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie! Jak wiele dni i każdy inny od poprzedniego. Już od lat serwujemy dla Was porcję codziennych najświeższych informacji oraz nieco rozrywki.

Co się zmieniło przez te 11 wspólnych lat (a my w tym składzie przeszło 12)? Prawie wszystko. Niegdyś transmisje na żywo były zarezerwowane dla dużych stacji TV z wozami satelitarnymi. Dzisiaj praktycznie każdy może to robić, bez inwestowania w skomplikowane technologie. My byliśmy pionierem na rynku kołobrzeskim, jeśli chodzi o transmisje na Facebooku. Kiedy zaczynaliśmy wielką przygodę ze światem mediów telefony komórkowe służyły głównie do wykonywania połączeń. Jak jest dzisiaj, nie trzeba tłumaczyć. I choć wszystko się zmienia - niezmienny pozostał trzon naszej ekipy. Choć i ona się powiększyła, głównie o kobiece spojrzenie.

Kiedy zaczynaliśmy pracę w naszym portalu, rynek medialny nie był mocno rozbudowany. Od momentu, w którym wystartowaliśmy, do dzisiaj, przetrwały jedynie Telewizja Kablowa (dzięki za materiał na starcie:) i Gazeta Kołobrzeska. Przez ten cały czas powstawało wiele tytułów, nowych portali, gazet – część pozostała, inne nie przetrwały próby czasu. W naszej branży informacyjno-dziennikarskiej zrobiło się trudniej, a jednak my cały czas robiliśmy i nadal robimy swoje :)

Najważniejszym, dla nas, aspektem naszej pracy, jest fakt, że wielu osobom udało się nam pomóc. Angażowaliśmy się w mnóstwo akcji społecznych czy charytatywnych, byliśmy także ich inicjatorami. Teraz również zdarza się nam słyszeć od policji, że ktoś np. pomógł w odnalezieniu osoby, po tym, jak widział tekst na naszym portalu. Takie małe historie zawsze cieszą i dają ogromną motywację do dalszego działania.

Zastanawialiśmy się co jest, tak naprawdę, siłą e-KG.pl. I odpowiedź jest tylko jedna – Wy. Taki był nasz zamiar – stworzyć wspólne miejsce w internecie dla zwykłych ludzi, mieszkańców naszego miasta. Dlatego największą satysfakcją jest dla nas usłyszeć, jak wielu z Was rozpoczyna swój dzień od wpisania w przeglądarkę nazwy naszego portalu. Gdyby nie Wy, nie byłoby nas również.  Nasz profil na Facebooku obserwuje obecnie prawie 28 tysięcy osób. To dla nas ogromny dowód Waszego zaufania.

Więc - z okazji 11 lat razem, chcemy Wam życzyć wszystkiego najlepszego! Jesteśmy przekonani, że będzie nas coraz więcej, za kolejny rok, dwa, kolejnych dziesięć lat. Dziękujemy, że możemy dla Was pracować.
Komentarze  
+3 #1 Marak 2019-11-03 22:51
Gratulacje.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA