×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Policja wyjaśnia jak doszło do wypadku, który miał miejsce w piątek po południu na ulicy Koszalińskiej w Kołobrzegu. Mercedes Vito skręcał w lewo w stronę wyjazdu z miasta. W tym samym czasie ulicą Koszalińską nadjechał Peugeot.

Po zderzeniu oba samochody zostały rozbite, a Peugeot wypadł z jezdni i uderzył w znak. Właśnie jego pasażer po uderzeniu stracił przytomność. Zabrano go karetką do szpitala. Z kolei trzy kobiety jadące Mercedesem oddaliły się z miejsca tuż po wypadku, ponieważ jak się finalnie okazało, w Mercedesie miało jechać aż 10 osób. Kiedy pojawiły się z powrotem, okazało się że dwie z nich z niegroźnymi obrażeniami wymagały pomocy medyków. Łącznie w obu pojazdach było dziewięć osób. Peugeotem jechali obywatele Białorusi, zaś Mercedesem Ukraińcy. Po zderzeniu jeden pas ruchu był zablokowany. Rozbite pojazdy zabezpieczyli strażacy. Sytuację wyjaśniają policjanci.


w1
w2
w3
w4
w5
w6
w7
w8
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl