×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech kobiet z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego klient jest w złej kondycji psychicznej.

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby motywem jego działania była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie działał z premedytacją, a do zabójstw, za każdym razem, dochodziło w sytuacjach nagłych, konfliktowych, w których oskarżony  nie był w stanie zapanować nad emocjami. W rozmowie z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w złej kondycji psychicznej” i deklaruje całkowitą współpracę z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zatrzymane w związku ze sprawą czyli Dorota Ł., jego narzeczona, oraz Sebastian T. od którego wynajmował pomieszczenie w Obrotach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, miało do nich dojść z powodów ekonomicznych (zasługujących na szczególne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego ostatnia ofiara Bogusława R. zginęła najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w czasie prowadzonego śledztwa i wskazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal prowadzone są oficjalne ustalenia policji.
Do tematu wrócimy.
Komentarze  
+106 #1 Rozpi79 2019-11-18 20:28
Moim zdaniem krzesełko elektryczne było by odpowiednie dla tego faceta mógł myśleć wcześniej zanim cokolwiek zrobił
+101 #2 Spocony Grubas 2019-11-18 20:40
Będzie się starał zadośćuczynić. Kurła, co za bezczelny śmieć.
+52 #3 Szyper 2019-11-18 22:03
Jak można zrekompensować zabicie człowieka???
Może podda się eutanazji na krześle elektrycznym, a rodzina i bliscy ofiar będą dozować ....

W książce H.Markiewicza "Bezpieczeństwo w elektroenergetyce" jest taka tabelka dotycząca reakcji(napiszę w skrócie) na prąd przemienny 50Hz:
22 - 50mA: skurcze tężcowe mięśni rąk i klatki piersiowej, niemożliwość dokonania wydechu, arytmia serca, utrata świadomości, możliwe migotanie komór serca.

Dożywocie- nie dość że stracili bliskich , będą się dokładać do jego utrzymania przez minimum 30 lat.
Gilotyna, zbyt szybka śmierć, za te cierpienia które zadał .

Komentarz jest moją prywatną opinią.


Art. 114. Zapomoga pieniężna
Skazanemu, który nie ma możliwości zarobkowania oraz nie posiada niezbędnych środków materialnych, dyrektor zakładu karnego może przyznać miesięczną zapomogę w wysokości do 1/10 przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia pracowników.
+68 #4 Iwona 2019-11-18 22:23
To niesamowite facet prowadził firmę zabijał kobiety z zimną krwią a teraz wariata z niego chcą zrobić aby lepiej wyglądało .....to rasowy morderca ,który zabijał i okradał swoje ofiary , planował wszystko ze szczegółami , nie ma na tego zwyrodnialca określenia i żadnej litości ....krzesło elektryczne i nie za szybko na sucho go normalnie palanta.
Zgadzam się z Panem Szyper.
+18 #5 zed 2019-11-19 12:49
Kulka w czapkę.
+6 #6 Marak 2019-11-20 16:56
"Jest w rozpaczy" bo go złapali. "Nie zabijał dla wzbogacenia się" to dla przyjemności ?jeszcze gorzej.Powiesić.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA