×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Crossfitterzy z miasta nad Parsętą nie zwalniają tempa.  W miniony weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w zawodach "Battle of the Castle"  organizowanych przez klub ze Świecia.
Reprezentacja Rams składała się z czterech zawodników, z których każdy startował w innej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje siły w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody składały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z poszczególnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to bieg (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Już na początku zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i każdy z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i kondycji, czyli typowy CrossFit.

Do finału przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy z nich świetnie się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w finale jednym punktem wywalczyła miejsce na podium a były to dla niej pierwsze tego typu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki świetnemu finałowi zapewnił sobie zwycięstwo w swojej kategorii. Bezkonkurencyjny w tych zawodach  okazał się Damian Świtliński , który zwycięstwo w "Battle of the Castle" zapewnił sobie jeszcze przed finałem.  Niewiele do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) - Damian Świtliński
1 miejsce -  (kat. +40) - Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) - Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) - Andrzej Szpitun

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA