×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Magistrat poszukuje kandydata na stanowisko dyrektora RCK-u. Od następnego roku instytucja zmienia swój obszar działania; w kompetencjach placówki pozostanie kultura, a dodatkowo dojdzie również promocja.

Jakie wymagania musi spełnić kandydat na dyrektora placówki? Przede wszystkim Wykształcenie wyższe, najlepiej menadżerskie, co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, najlepiej w podmiotach związanych z kulturą lub promocją. Powinien również mieć swoją koncepcję (a także przedstawić ją na piśmie) funkcjonowania Regionalnego Centrum Kultury.  Kandydaci na to stanowisko oferty mogą składać do 13 grudnia. 

Pełna lista wymagań znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej, pod linkiem http://umkolobrzeg.esp.parseta.pl/index.php?id=118131
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl