×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Dokładnie pół miliona złotych w przyszłorocznym budżecie miasta zaplanowano na remont dawnego urzędu pracy. Z tego wejścia do magistratu mają w przyszłości korzystać osoby niepełnosprawne, które będą potrzebowały złożyć dokumenty w urzędzie.

Jak poinformował nas Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta projekt tej inwestycji ma być przeprowadzony w najbliższej przyszłości. W pomieszczeniach dawnego PUP-u ma znaleźć się biuro podawcze, niewykluczone jednak, jak informowała radnych podczas posiedzenia Komisji Budżetowo-Gospodarczej, wiceprezydent Ewa Pełechata, że reorganizacja logistyczna urzędu obejmie utworzenie nowej sali konferencyjnej. Miałaby się ona znajdować na sali, gdzie przez wcześniej odbywały się lekcje wf-u dla uczniów „Trójki”. Inwestycja ma rozpocząć się już w następnym roku.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl