×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Projekty uchwał dotyczące odbioru i zagospodarowania odpadów z terenu naszego miasta i zaproponowane w nich stawki, spowodowały szereg pytań i wątpliwości.
W związku z tym kołobrzeski magistrat w najbliższą środę środę 4 grudnia i w czwartek 5 grudnia organizuje telefoniczny dyżur zastępcy prezydenta ds. gospodarczych Ewa Pełechata wraz z naczelnikiem wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, Aleksandrą Kozieł-Klein, będą odpowiadać na pytania mieszkańców w godzinach 17.00 – 19.00 pod numerami telefonów: 94 35 51 666 oraz 94 35 51 637.
Komentarze  
+11 #1 001 2019-12-04 17:10
Podstawowe pytania
! Kiedy mieszkańcy przestaną pokrywać koszty niesegregowanych odpadów wytwarzanych w ośrodkach przez kuracjuszy ?
2 Kiedy zwiększycie koszty dla ośrodków w celu utrzymania miasta w czystości ? - kosze przy ulicach w większości zapełniają kuracjusze i wczasowicze.
3 Jakie zyski generują spółki miejskie kosztem mieszkańców , czy spółki miejskie odprowadzają część zysków na inne cele np budowa promenady, w strefie ośrodków, utrzymanie sportu i kultury.( na to miasto powinno mieć kasę z podatków a nie z haraczu jaki płacimy npo wodociągom zieleni) itp. ?
+1 #2 Josef Schley 2019-12-04 22:13
Postulaty słuszne, ale co z tego.Pani Prezydentka nie wie jak to zrobić , ale za to doskonale wie co robić , aby się nie narobić i zarobić.Co ona chce nam wyjaśnić? Chyba tylko to, ze inaczej się nie da.Ale jak się komu trzeba da, to się może i uda

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA