×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od najbliższego piątku rozpoczynają się przygotowania do kolejnego finału akcji One Billion Rising. Kołobrzeg już po raz czwarty jako jedno z ponad stu miast w Polsce weźmie udział w międzynarodowym przedsięwzięciu.

Polska akcja nosi nazwę „Nazywam się Miliard”, po to, by w ten sposób pokazać solidarność i wsparcie dla wszystkich kobiet na świecie, które doświadczają przemocy. Jedna za miliard, miliard za jedną.
14 lutego każdego roku kobiety poprzez taniec protestują przeciwko wszelkim formom przemocy stosowanej wobec kobiet i dziewcząt. Przygotowania do finału One Billion Rising Nazywam się Miliard w Kołobrzegu polegają na cotygodniowych treningach, które wzbogacone są o Zumbę, czyli kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Uczestniczki projektu wspierają się i pomagają sobie na różnych płaszczyznach.

Treningi w ramach akcji One Billion Rising Nazywam się Miliard w Kołobrzegu odbywać się będą w każdy piątek w terminie od 6 grudnia 2019 do 13 lutego 2020r. o godz. 18.45 w małej sali tanecznej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.  Wstęp jest wolny.

Treningi prowadzić będzie profesjonalna trenerka fitness. Zajęcia są całkowicie bezpłatne i otwarte dla wszystkich kobiet w różnym wieku o różnej kondycji fizycznej.

Finał akcji One Billion Rising Nazywam się Miliard w Kołobrzegu odbędzie się 14 lutego 2020 godz. 18.00 Dziedziniec Ratusza.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA