×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Miejska "ślizgawka" zostanie uruchomione już 6 grudnia. Z kolei kołobrzeski MOSiR zaprasza wszystkich miłośników łyżwiarskiego szaleństwa dzień później to jest 7 grudnia na mikołajki.  
Tego dnia lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj i to właśnie on oficjalnie otworzy sezon łyżwowy w Kołobrzegu.  Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami dla najmłodszych i tych nieco starszych, słodkie upominki a także mnóstwo dobrej zabawy. Start o godz.16.00

Lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 22.00, a w soboty i w niedziele godzinach 9.00 - 22.00. Przerwy techniczne organizowane będą między 14.00 - 15.00 i 18.00 - 19.00. Nie muszą się martwić ci, którzy nie posiadają własnego sprzętu. Na miejscu jak co roku dostępna będzie wypożyczalnia łyżew, sprzęt do nauki jazdy oraz kaski ochronne dla dzieci.


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl