×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Część artystyczna finału WOŚP, nie odbędzie się jak zapowiadano wcześniej przy ratuszu. - Z przyczyn niezależnych od nas informuje, że część artystyczna (od godziny 16.00) zostanie przeniesiona do Hali Milenium – informuje Kamil Barwinek, szef kołobrzeskiego sztabu.

Przeniesiony zostanie również sztab, który mieścił się do tej pory w Sali koncertowej ratusza. Podczas 28. Finału liczenie zebranych środków oraz wydawanie i zdawanie puszek będzie prowadzone w sali prasowej Hali Milenium (przy wejściu na basen).


- Plusy tych zmian są takie, że nie martwimy się o pogodę podczas występów artystycznych, a koncert finałowy może zostać  wydłużony  – dodaje Barwinek.


Sztab WOŚP prowadzi rozmowy i dogrywa opcje światełka do nieba, które związku ze zmiana lokalizacji nie będzie mogło odbyć się w zaplanowanej formie. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 12 stycznia. Informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szukaj na bieżąco na naszym portalu. (stm)
Komentarze  
-8 #1 Spocony Grubas 2019-12-06 09:48
Super. Dodatkowo ten dzień będzie dniem pamięci o bestialsko zamordowanym prezydencie Pawle Adamowiczu. Zapraszamy pislamistów do hojnych datków.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA