×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Motocykliści Kołobrzeskiego Klubu Voyager wspólnie z innymi kołobrzeskimi  fanami tych jednośladów przygotowali jubileuszową, dziesiątą "Motopaczki" . W tym roku prezenty trafiły do 5 rodzin z terenu Gminy Gościno. 

 - Listę najbardziej potrzebujących ustalaliśmy po krótkich konsultacjach w terenie. Wtedy podjęliśmy decyzję aby pomóc właśnie rodzinom z terenu tej właśnie gminy- mówi jeden z członków  kołobrzeskiego Klubu Motocyklowego Voyager.

Potrzebujące rodziny jak co roku otrzymują m.in. są to produkty spożywcze, słodycze dla dzieci,  ale też urządzenia oraz odzież, których potrzebne są do funkcjonowania na co dzień. Dlatego spełniamy ich marzenia – dodał jeden z przedstawicieli klubu Voyager.

W sobotę ponad 20 motocyklistów po zapakowaniu paczek,  prosto spod ratusza wyruszyła z w okolice Gościna by przekazać prezenty. Wzruszeń nie było końca a wszystkie rodziny podziękowały za wsparcie od kołobrzeskich motocyklistów.

Jak mówią organizatorzy Motopaczki najbardziej cieszy radość dzieci, do których przyjeżdżają na motorach z paczkami. - Historie rodzin są różne. Pamiętamy taką gdzie matka pozostawiła męża z pięciorgiem synów, czy chłopaka, który wybiegł do nas w śnieg w trampkach a mięliśmy dla niego zimowe buty- wspominają motocykliści.


moto1
moto2
moto3
moto4

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA