×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Jeszcze tylko 7 tygodni na złożenie wniosku mają lokatorzy, którzy chcą i mogą skorzystać z bardzo wysokiej bonifikaty na wykup mieszkania komunalnego. Od 1 lutego następnego roku takiej możliwości już nie będzie.

 

Radni miejscy przegłosowali wczoraj projekt uchwały, która uniemożliwi kupowanie mieszkań komunalnych z wysoką bonifikatą. Przypomnijmy; dotychczasowe ulgi mieszkaniowe kosztowały miasto ponad 20 milionów złotych. W części przypadków zniżka na lokal sięgała nawet 95 procent. Lokator mieszkania komunalnego o powierzchni około 45 metrów (wartego około 220 tys. zł) mógł więc je zakupić za niewiele ponad 11 tysięcy złotych.

 

Uchwałę przegłosowano wraz z poprawką, która umożliwi składanie dokumentów do 1 lutego. Obecnie do urzędu wpłynęło prawie 90 wniosków o wykup mieszkania.

 

Komentarze  
+8 #1 Ame La 2019-12-10 16:43
niewiele ponad 11 tysięcy? Radni, ile zarabiacie?
Cytować
+5 #2 Josef Schley 2019-12-11 05:21
Cytuję Ame La:
niewiele ponad 11 tysięcy? Radni, ile zarabiacie?

Ame La, czy ty tego nie widzisz? Tam są sami biedni, POpatrz na nazwiska, no może jedynie Wilkowa, ale niech jej Bóg wybaczy, bo ona nie wie biedaczka, co czyni. Parus to już nic nie kuma, idzie jak na spend lager, bo w tej kupię jest ciepło
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl