×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Akademia Piłkarska Kotwica zaprasza do wzięcia udziału w kursokonferencji trenerów uczestniczących w rozgrywkach dzieci ZZPN "Pierwsza Piłka". Bezpłatne szkolenie odbędzie się 25 stycznia, w kołobrzeskiej hali Millenium.

Konferencja zorganizowana jest z myślą przede wszystkim o trenerkach i trenerach pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy jednak wszystkich zainteresowanych szkoleniowców, nauczycieli oraz animatorów.

- Będzie to pierwsza tego typu konferencja, będąca jednocześnie podziękowaniem dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój innowacyjnych w skali kraju rozgrywek „Pierwsza Piłka". Zapraszam do wzięcia udziału w nieodpłatnym szkoleniu, podczas którego będzie można pogłębić wiedzę oraz uzupełnić o cztery godziny kryteria licencyjne – mówi Jan Bednarek, prezes ZZPN.

- W trakcie konferencji planujemy przeprowadzenie wśród szkoleniowców kolejnej ankiety, dzięki której udoskonalimy rozgrywki, dokonamy ewentualnych zmian lub korekt. Projekt #PIERWSZAPILKA przygotowywany jest w oparciu o liczne konsultacje. Głos środowiska jest dla nas kluczowy i pozwala stwarzać zawodniczkom i zawodnikom możliwie najlepsze warunki do współzawodnictwa i zrównoważonego rozwoju sportowego – zapewnia Marek Safanów. - Już dzisiaj zwracam się z prośbą o zainstalowanie w telefonach czytnika kodów QR, który zdecydowanie ułatwi udział w przygotowanej ankiecie – dodaje Marek Safanów.


W gronie prelegentów będą profesor Tadeusz Huciński, autor takich pozycji książkowych jak: "Imopeksis" oraz "Współczesna pedagogika rodziców i nauczycieli w aktywności psychologicznej dziecka", Jakub Śpiegowski, twórca programu "Piłka Nożna Dla Dzieci", Marek Safanów, trener edukator PZPN, współtwórca formuły #PIERWSZAPILKA oraz Paweł Podgórski, trener edukator PZPN odpowiedzialny za system licencjonowania i kształcenia trenerów w województwie.

- Mam nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń oraz zdobycia niezbędnej wiedzy, która zostanie w przyszłości wykorzystana w klubach w pracy z najmłodszymi. Hala Millenium na sześć godzin zamieni się w uniwersytet piłkarstwa dziecięcego, z którego każdy powinien powrócić do klubów z głową pełną pomysłów - dodał Bednarek.


Sobota 25.01.2019 r. Hala Millenium w Kołobrzegu (ulica Łopuskiego 36)

09:30 Rejestracja uczestników
10:00 Otwarcie konferencji - Prezes ZZPN Jan Bednarek
10:30 "System licencjonowania i kształcenia trenerów - nowe wytyczne i zmiany" Paweł Podgórski Trener Edukator PZPN
10:45 "Rozgrywki #PIERWSZAPILKA, a aktywizacja psychoruchowa dzieci w wieku wczesnoszkolnym" Marek Safanów Trener Edukator PZPN, współtwórca #PIERWSZAPILKA
11:30 "Efektywny trening piłkarski dzieci" TEORIA Jakub Śpiegowski PNDD
12:30 "Drybling w treningu piłkarskim dzieci" PRAKTYKA Jakub Śpiegowski PNDD
14:00 Obiad
14:30 "Komunikacja z dziećmi" Prof. nadzw. dr hab Tadeusz Huciński
16:00 Podsumowanie konferencji
16:15 Zakończenie

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń za pośrednictwem pzpn24.pl. Uczesnictwo w konferencji jest honorowany przez KLiKT ZZPN - 4h (Licencje UEFA/Grassroots C, UEFA B, GRASS D oraz UEFA A Elite Youth).
Komentarze  
+1 #1 Pytanue 2020-01-15 17:30
Zaraz zaraz to szkolenie które organizuje zzpn czy akademia? Co ma do tego akademia?
+1 #2 Trener 2020-01-15 20:51
No halo!
Proszę redakcję o sprostowanie informacji.
To nie AP organizuje tylko ZZPN.
Gdyby tak było, to na plakacie powinno być logo AP.
Ale lobby
+1 #3 Rodzic 2 2020-01-15 20:58
Na stornie ZZPN nie ma wzmianki o tym, że to organizuje AP
http://www.zzpn.pl/aktualnosci-zzpn/786-konferencja-trenerek-i-trener%C3%B3w-pierwszapilka
+1 #4 Mecz piłkarski 2020-01-16 21:27
Akademia okaże się że jest jedyną słuszną drogą szkolenia. Prezes nie dawno rozpowiadał że przejmie mkp kotwica a dzis organizuje konferencje. Chyba przejął Mosir bo gdyby nie Prezes Klubu to by związek nie dał rady. Taki dobry Pan . Dziekujemy .

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA