×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Wielu kołobrzeżan, zwłaszcza kierowców ma swoje przemyślenia na temat ruchu drogowego. Według nich nieczytelnych lub zadziwiających znaków na terenie miasta jest sporo a kilka rzeczy można by rozwiązać inaczej. Jeśli masz pomysł na sensowne rozwiązania drogowe możesz się nimi podzielić.

Możliwe, że zostaną zaaprobowane i wejdą w życie. W lutym zaplanowane zostało spotkanie działającego przy staroście zespołu ds. rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych.

Wszyscy mieszkańcy Powiatu Kołobrzeskiego swoje wnioski, opinie i propozycje mogą składać do 3 lutego. Wnioski można dostarczyć osobiście w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu przy Placu Ratuszowym 1 w Biurze Podawczym lub przesyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwagi mogą dotyczyć także przejść dla pieszych i ich widoczności. Wszystkie propozycje zostaną przeanalizowane na posiedzeniu zespołu przez służby porządkowe i drogowców

Zgodnie z art. 10 ust. 5 Ustawy prawo o ruchu drogowym to Starosta zarządza ruchem na drogach powiatowych i gminnych. Stąd działa przy nim specjalny zespół, którego zadaniem jest opiniowanie i doradztwo z zakresu zarządzania ruchem na drogach.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl