×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od 2 lat, każdy wie gdzie leży Syria i co się tam dzieje. Kto jednak wie, kim są Ci najbardziej gościnni ludzie na świecie? Jak wyglądał ten kraj zanim wybuchła tam wojna?

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie i opowieść o Syrii podróżnika i fotografa Robba Maciąga. Jest on laureatem konkursu Podróżnik Roku miesięcznika Podróże i dwukrotnym zdobywcą Travelera miesięcznika National Geographic. Autor książek: m.in. Rowerem przez Chiny, Rowerem w stronę Indii, Tuk Tuk cinema, Tysiąc szklanek herbaty oraz licznych artykułów prasowych.


Spotkanie z podróżnikiem zaplanowano 6 lutego br. o godz. 18.00 w budynku MBP . Wstęp jest bezpłatny. Będzie on jednak możliwy za okazaniem wejściówki (liczba miejsc ograniczona). Bezpłatne bilety dostępne będą od 25 stycznia w godzinach otwarcia czytelni prasy przy ul. Frankowskiego 3.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl