×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W ostatnim czwartkowym komunikacie Wojewódzka stacja sanitarno - epidemiologiczna poinformował o kolejnych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wśród ośmiu osób znalazła się kobieta w średnim wieku, która według naszych ustaleń jest mieszkanką Kołobrzegu. Jak podaje szczeciński sanepid na tę chwilę przebywa w izolacji domowej.

Aż 6 kolejnych osób to mieszkańcy powiatu gryfickiego. Wobec wszystkich z tych osób zastosowano izolację domową. Ostatnia z osób u której potwierdzono SARS-CoV-2 to mężczyzna w średnim wieku z powiatu szczecineckiego. Hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.


Jak poinformowała w komunikacie rzecznik prasowa WSSE Szczecin - Drugi przypadek zgonu, o którym Ministerstwo Zdrowia informowało dziś w popołudniowym komunikacie, dotyczy pacjenta z powiatu gryfickiego, który zmarł w karetce w drodze do szpitala w Koszalinie.


- O tym przypadku zgonu informowałam Państwa w 31.03.202 w wieczornym komunikacie. Dzisiejszy komunikat Ministerstwa Zdrowia dolicza ten przypadek do statystyki zgonów spowodowanych COVID19 – dodaje na koniec, Małgorzata Kapłan


W sumie liczba osób zakażonych korona wirusem na terenie województwa zachodniopomorskiego wynosi 89, 2 osoby zmarły.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA