×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Od kilku lat czuwają nad bezpieczeństwem imprez miejskich, sportowych oraz festynów. Współtworzą Mistrzostwa PCK w udzielaniu Pierwszej Pomocy a od 2016 organizują akcję "Paczka dla Dzieciaczka". Mowa o Stowarzyszeniu Grupa Ratownicza Paramedic, które skupia ratowników wolontariuszy z terenu powiatu kołobrzeskiego.

Całkiem niedawno w porozumieniu z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego Miasta Kołobrzeg, stworzyli nową Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą, w której uczestniczą również osoby z zewnątrz i której celem jest wspomaganie działań poszukiwawczych prowadzonych przez Policję, Straż Pożarną, ale również i samodzielnie.   Zawszę chętni do pomocy i działania tej pomocy teraz sami potrzebują. Aby nowy trzon Paramedic mógł sprawnie funkcjonować zdecydowali się uruchomić na popularnym portalu zrzutka.pl zbiórkę środków finansowych.

- Niestety dla sprawnego działanie i niesienia fachowej pomocy potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, mundurów i wyposażenia dla członków naszej grupy. Życie pokazało nie raz, że takiej grupy na naszym terenie brakuje, dlatego prosimy o wsparcie finansowe aby móc doposażyć się w odpowiednie narzędzia do służby naszemu społeczeństwu . Z góry bardzo dziękujemy - piszą na swoim profilu członkowie stowarzyszenia Paramedic.

Zbiórkę może wesprzeć każdy. Wystarczy wejść na stronę zrzutka.pl [tutaj]   i wpłacić dowolną sumę pieniędzy. Liczy się każda wpłata.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA