×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
27 maja wystartowała aukcja lokalu użytkowego zorganizowana przez lokalnego dewelopera - Spółkę Bursztynowe.

Aukcja dotyczy lokalu o powierzchni 21,83 m2 zlokalizowanego na parterze w nowym budynku na Osiedlu Bursztynowym przy ul. Rybackiej 11 w Kołobrzegu. Lokal jest w standardzie deweloperskim. Składa się z powierzchni biurowej (16,06 m2), pomieszczenia socjalnego (3,60 m2) oraz WC (2,17m2). Posiada bezpośredni dostęp do ul. Rybackiej. Ponadto zlokalizowany jest przy ścieżce pieszo-rowerowej, która prowadzi nad morze i do centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdują się duże osiedla mieszkalne, a w sezonie letnim dzielnica jest licznie odwiedzana przez turystów, którzy wynajmują tu apartamenty, co zapewnia całoroczny dostęp do potencjalnych klientów.

Aukcja to niebywała okazja by zyskać świetny lokal na wymarzony biznes np. usługi fryzjerskie, kosmetyczne, gabinet masażu, mały sklep bądź biuro. Lokal może również na siebie zarabiać – jeśli przeznaczy się go na wynajem. Dzielnica zachodnia od kilku lat prężnie się rozwija, zyskuje na popularności i jest coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców i inwestorów.
Licytacja internetowa to nowość, ale i wygoda zakupu. Po wygranej aukcji, w Kołobrzegu klient pojawia się tylko raz na podpisanie umowy notarialnej, przez co zakup lokalu jest prosty i wygodny. W Polsce na aukcjach sprzedaje się 10 % nieruchomości, ale ten sposób nabywania staje się coraz bardziej powszechny.

Nasza aukcja odbywa się w internecie na stronie dewelopera- www.osiedlebursztynowe.pl i potrwa do 30 czerwca 2020r. Cena wywoławcza to 280 000 zł. Uczestnikiem może być każdy po zaakceptowaniu regulaminu i podaniu danych osobowych. Zapłata całej kwoty za wylicytowany lokal ma nastąpić w ciągu 14 dni – do 14 lipca.

Inwestor – Bursztynowe Sp. z o.o. jest obecny na rynku kołobrzeskim już od kilku lat, ciesząc się zaufaniem i uznaniem klientów. Dlatego jest to doskonała i bezpieczna inwestycja. Znajdziemy tu atrakcyjną lokalizację, świetną jakość oraz zdrowy klimat bez smogu.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie internetowej, w biurze dewelopera oraz pod nr telefonu:
796 333 888 oraz 787 062 062.

Nie zwlekaj – dołącz do aukcji już dziś!