×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.

Nadmorskie Tarasy to kompleks apartamentów usytuowany w samym sercu uzdrowiska, z którego rozciąga się przepiękny widok na całe miasto, Latarnię Morską, Port oraz morze. Do tego dla wygody właścicieli i ich gości zaprojektowaliśmy mnóstwo komfortowych rozwiązań jak całoroczny kompleks basenowy, strefa saun, sala fitness oraz bawialnia dla dzieci. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z widokowych tarasów i zaaranżowanych na nich miejsc wypoczynku. Podczas Dni Otwartych zapraszamy również do zwiedzenia czynnej już strefy rekreacyjnej na pierwszej kondygnacji budynku, w tym unikalnego w Kołobrzegu basenu typu infinity.


Mazowiecka Park to idealne miejsce do życia dla osób, które z jednej strony cenią sobie spokój i bliskość natury, z drugiej zaś chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Specjalnie dla Państwa tworzymy wyjątkowe miejsce o nowoczesnej architekturze z komfortowymi mieszkaniami, lokalami usługowymi oraz miejscami parkingowymi. Sercem osiedla stanie się zaciszny park z nietuzinkowymi placami zabaw, mnóstwem zieleni, fontanną oraz miejscami sąsiedzkich spotkań.

Zapraszamy do spotkań z naszymi doradcami podczas Dni Otwartych w dniach 12-13 czerwca w godzinach 9-16 przy ulicy Towarowej 14/5d i przy ul. Mazowieckiej 4a w Kołobrzegu.ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA