×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie ogłoszona została lista beneficjentów, którzy otrzymali wsparcie na remont bazy sportowej w 2020 roku. Wśród samorządów, które otrzymały dofinansowanie znajduje się Powiat Kołobrzeski.

W ramach otrzymanego dofinansowania Powiat Kołobrzeski zrealizuje zadanie pn. „Zakup sprzętu sportowego i modernizację siłowni – sali fitness w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie". Koszt całkowity zadania wynosi 40.000 złotych, z czego 19.000 złotych to kwota dofinansowana z Urzędu Marszałkowskiego, a reszta to wkład własny. Otrzymane środki wykorzystane zostaną na:
  • remont pomieszczenia siłowni – sali fitness,
  • zakup urządzeń i akcesoriów do siłowni: atlas do ćwiczeń siłowych, bieżnia elektryczna,
  • rowerki treningowe stacjonarne, wioślarz magnetyczny, poręcz wielofunkcyjna, trenażer, drobne akcesoria do fitness.

Jak mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski - „Zakup urządzeń oraz akcesoriów wpłynie na poprawę jakości pracy uczniów i nauczycieli, poprawi bezpieczeństwo na zajęciach oraz podniesie atrakcyjność ćwiczeń. Nowoczesna siłownia wpłynie na wzrost motywacji uczniów do aktywności fizycznej i będzie alternatywną formą spędzania czasu wolnego. Warto przypomnieć, iż w ubiegłych roku skorzystaliśmy również z pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego i dokonaliśmy modernizacji sali sportowej w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzeg".

Termin realizacji zadania określony został do 31 października 2020 roku. Obecnie Powiat Kołobrzeski na podpisanie umowy.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA