×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Pochodzący z Ustronia Morskiego zawodnik MMA powalczy o piąte zwycięstwo w zawodowej karierze już w najbliższą sobotę podczas gali FEN 28: Lotos Fight Night. Jego przeciwnikiem w kategorii ciężkiej (120,2 kg) będzie będący bez porażki na zawodowym ringu - Adam Pałasz, fighter Rio Grapling Wrocław.

Na koncie Sianosa jest dotychczas osiem zawodowych pojedynków. Cztery z nich rozstrzygnął na swoją korzyść w ten sam sposób - nokautując swoich rywali. Czterokrotnie musiał też uznać wyższość swoich przeciwników. Ostatni pojedynek stoczył w październiku ub.r. podczas FEN 26 we wrocławskiej hali Orbita. Wtedy po krwawym starciu przegrał z Szymonem Bajorem, ulegając przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. W styczniu br. kołobrzeżanin miał zmierzyć się z rosyjskim kickbokserem Kiriłłem Korniłowem. Niestety, skręcił kostkę podczas jednego ze sparingów i ostatecznie podczas FEN 27 w Szczecinie zastąpił go Seweryn Kirschiebel (uległ Korniłowowi przez TKO w 2. rundzie).

Najbliższy rywal Sianosa, A. Pałasz, ma za sobą cztery zawodowe walki. Na razie jego występy to pasmo zwycięstw. Wygrał wszystkie cztery pojedynki, w tym trzy przez nokaut i jedną przez poddanie przeciwnika. Z pewnością Sianosa czeka trudna walka.

Co ważne sobotnie gala miała odbyć się już 28 marca. Ze względu jednak na epidemie kronawirusa organizatorzy zmuszeni byli przełożyć imprezę. Rywalizacja w oktagonie odbędzie się bez udziału publiczności a relację z niej będzie można obejrzeć  w Cyfrowym Polsacie.  W walce wieczoru  o pas mistrzowski zmierzą się Mateusz Rębecki z Fabio Silvą (kat. 70,3 kg) a  pas w kategorii ciężkiej walczyć będą Szymon Bajor z Oli Thompsonem.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA