×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Niestety porażką zakończyła się kolejna walka pochodzącego z Ustronia Morskiego zawodnika Bersrekers Team Kołobrzeg. Podczas prestiżowej gali FEN 28 Sianos przegrał w trzeciej przez techniczny nokaut techniczny z fighterem Rio Grappling Wrocław, Adamem Pałaszem.

W trzeciej rundzie wrocławianin powalił kołobrzeskiego zawodnika na deski wysokim kopnięciem i zakończył pojedynek przed czasem. Sianos od samego początku walki podążał za swoim rywalem. 

Pierwsza runda to głównie pojedynek w stójce.  Po blisko dwóch minutach wymiany ciosów, Sianos w końcu przejął kontrolę nad Pałaszem w parterze. Walka wróciła jednak szybko do stójki, gdzie Pałasz szukał swoich szans niskimi kopnięciami. Sianos po tej akcji już do końca rundy kontrolował przebieg walki pod siatką.

Kolejna odsłona to wyrównana walka po obu stronach.  W tej rundzie obaj zawodnicy stracili wiele sił co widoczne było w drugiej części tego pojedynku. Trzecie starcie rozpoczęło się od szybkich wymiany ciosów, ale podobnie jak we wcześniejszych rundach Sianos zaczął kontrolować pojedynek. Niestety na tyle, że już nie miał sił dotrwać do końca rundy. Wrocławianin wykorzystał to i po serii ciosów w końcu trafił wysokim kopnięciem kołobrzeżanina. Tym samym sędzia zakończył walkę przez nokaut techniczny.


ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA